streda, 05 jún 2019 18:22

Pripravujeme Gemersko-malohontský trh Doporučený

Napísal(a) Ing. Miroslava Vargová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Na sobotu 22. júna 2019 chystáme pre vás Gemersko-malohontský trh v rámci 1. ročníka multižánrového festivalu FRAJ v Rimavskej Sobote, preto nebude obyčajný, ale frajerský. Prihlasovanie výrobcov prebieha do 6.6.2019.
Elektronická prihláška tu: https://forms.gle/AbJKR7MbwpMnejub9
Na jednom mieste si budete môcť zakúpiť poctivé produkty z regiónu Gemer-Malohont – med, včelí peľ, ríbezľové víno, Muránske buchty, textilné a rezbárske výrobky či prírodné mydlá a šampóny priamo od ich výrobcov.

FRAJerský TRH 1Trh sa koná v priestore nádvoria Čierny orol na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Ide o jednu z lokalít v centre mesta, kde sa v dňoch 20. - 22.06.2019 uskutoční 1. ročník mestského multižánrového festivalu FRAJ, ktorý odštartuje leto pod hviezdami hudobnými koncertmi, divadlom, filmami, videomappingom, diskusiami či dobrým jedlom.

"Program festivalu je zostavený tak, aby si na svoje prišli priaznivci hudby, filmu, divadla, ale aj výtvarného umenia či literatúry. Z hudobných hostí vystúpi Katka Máliková, Billy Barman, Vec a Škrupo s kapelou, no tešiť sa môžete aj na diskusiu s Danielom Majlingom či divadelné zoskupenie Odivo," avizuje jeden z autorov myšlienky Tomáš Bálint z Mestského kultúrneho strediska v Rimavskej Sobote. Ako ďalej uvádza, festival prepojí obľúbené mestské lokality do jedného celku a umožní tak návštevníkom z celého Slovenska naplno precítiť atmosféru mesta a jeho jedinečných zákutí. Priamo v srdci Rimavskej Soboty tak na 3 dni vyrastie frajerský letný festival plný umenia a predovšetkým slobody, ktorá je témou tohto ročníka multižánrového festivalu.

Program festivalu FRAJ: www.fraj.sk

Organizátorom festivalu je Mestské kultúrne stredisko v Rimavskej Sobote.

Ing. Miroslava Vargová

Zdroj: MAS MALOHONT

 

Čítať 523 krát Naposledy zmenené piatok, 07 jún 2019 00:00

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.