utorok, 16 apríl 2019 21:37

Masová vzbura z Gemera v Londýne! Doporučený

Napísal(a) Andrej Fabo
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V Londýnskej štvrti Finchley sa minulú sobotu 13. apríla 2019 opäť konala masová vzbura, na ktorej okrem domácich nechýbali ani Slováci, Češi, alebo aj Filipínčania. Nebola to síce vzbura naslovovzatá, ale aj tak sa dá preložiť názov slovenskej skupiny Massriot, ktorej frontmanom je Rožňavčan Róbert Šimko, známy okrem iného aj zo speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar III. Tá totiž na svojom jarnom turné s názvom Ako Fénix Tour 2019 okrem iného zavítala aj do anglickej metropoly Londýn.
Úspech koncertu podčiarkol jeden nečakaný hosť, uznávaný basgitarista Nick Cohen, ktorý okrem iného spolupracoval a koncertoval s interpretmi ako M-People, Massive Attack, či legendárnymi Eurythmics.

"Bol to úžasný zážitok, neskutočne skvelý pocit hrať s takým skromným človekom, ale zároveň veľkým hudobníkom, ktorý nám nakoniec ešte poďakoval za skvelý koncert a povedal, že z nás išla dobrá energia," poznamenal na margo hosťa spevák Robo Šimko.

Skupinu v rámci šnúry Ako Fénix Tour 2019 čakajú posledné dva koncerty, dňa 26.4. 2019 vystúpia v bratislavskom Zbrojnošovi a turné ukončia koncertom v nitrianskom Music a Cafe v sobotu 27. apríla. Po turné skupina nebude zaháľať. "Massriot čaká pestré leto, púšťame sa do príprav novej show, ktorú odohráme prvýkrát na svojom koncerte k príležitosti 15. výročia založenia skupiny už túto jeseň, ako inak, v Rožňave," povedal na záver basgitarista skupiny Michal Mitrík.

Andrej Fabo -
PR manager skupiny Massriot

 

Čítať 1344 krát Naposledy zmenené streda, 17 apríl 2019 12:16

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!