×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/skola/materska/rb/halloween
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/skola/materska/rb/halloween
utorok, 29 júl 2014 11:49

Herečka Petra Palevičová priletela lietadlom, aby sa napila vody z bystränského potoka. Bude mať dvojičky?

Napísal(a) topstar.sk
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Palevicova 070aSám som tomu neveril, že pravda o bystränskej vode má takú silu, keď sa v tejto obci pravidelne rodí mladým ženám dvojičiek neúrekom. Nedávno sa o nej vyjadrila aj reportérka TV JOJ Martina Molčanová a presvedčte sa, že to nebol obyčajný výmysel pochádzajúci z Rožňavského Bystrého. Píše sa o tom aj na portáli tompstar.sk v článku pod titulkom: 
Herečka Petra Palevičová (41) bude mať dvojičky?
Ohnivá dračica známa zo Súdnej siene či Ochrancov sa čoskoro dočká dvojnásobnej nádielky šťastia. Topstar.sk vie podrobnosti!

Mama dvojičiek

Zo sympatickej herečky bude čoskoro mama na plný úväzok! Obyčajne treba na rodičovstvo dvoch ľudí, ani v Petrinom prípade tomu nebude inak, avšak jej k dvojnásobnej radosti dopomohla kamarátka, reportérka TV JOJ, Martina Molčanová.
Všetko sa odohralo na spoločnej dovolenke v Rožňave, na ktorú si Petra mimochodom odskočila súkromným lietadlom.
"Túto návštevu sme plánovali už dosť dlho, ale až teraz sa nám ju konečne podarilo uskutočniť. A aby som nestrácala hodiny a minúty z pobytu u Maťky, letela som tam so svojím kamarátom Peťom Szalayom".
No a práve Martina má zásluhu na tom, že z Petry bude dvojnásobná mamina.

Všetko po prvýkrát

 

"Táto dovolenka bola pre mňa výnimočná v tom, že mnoho veci a aktivít som zažila , vďaka Maťke, poprvýkrát", spomína sympatická červenovláska. Počas návštevy v Košickom kraji si teda vyskúšala Bowling, stolný futbal či motokáry a spoznávala krásny Gemerského regiónu.
"Bola som v Betliari, pri Aggteleku, Pri Krásnej Hôrke, navštívila som najkontroverznejšiu osadu, ktorá sa nachádza priamo pod Krasnou hôrkou. Samozrejme, že sme v nej nezastali, len sme ňou prechádzali autom. Tú cestu nám spríjemňovali naši rómski spoluobčania , ktorí nám mávali a ukazovali jednotku, že máme super auto".

Legenda

Jedným z výletov bola aj návšteva dedinky Rožňavské Bystré, o ktorej robila práve v tom čase Martina reportáž do spravodajstva. O tomto potoku sa traduje legenda, že ak sa z neho žena napije, do roka a do dňa sa jej narodia dvojičky. A tak to Petre nedalo.
"Musela som sa z neho napiť, aby som potvrdila, že to je len mýtus. Neodradil ma od toho ani dážď a zima".
Nuž, uvidíme, či sa legenda naplní a z ryšavky bude na istý čas, namiesto herečky, mama na plný úväzok. Zatiaľ Petra v požehnanom stave nie je.
(Zdroj: topstar.sk, autor: Petra Poláčiková, fotografie: archív Petry Palevičovej)

 

 palevicova 073palevicova 069palevicova 065palevicova 071Palevicova 070

Čítať 8024 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:18

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!