štvrtok, 25 jún 2020 14:07

Futbalový klub Družstevník Gemerská Poloma v sezóne 2009/2010 Doporučený

Napísal(a) Š. Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Futbalový klub FK Družstevník Gemerská Poloma taktiež patrí ku klubom, ktoré už v súčasnosti neexistujú. V súčasnosti tento klub nahradil ŠK Polom, ktorý účinkuje v 7. lige. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik napísal o ňom článok, z obdobia kedy klub Družstevník hral 1. triedu. Príspevok obsahuje fotografie, súpisku, tabuľky, výsledky a  niekoľko zostáv.
Súpiska: Štefan Mišina, Jaroslav Chanas – Zdenko Greško, Rastislav Greško, Július Lišuch, Ľubomír Hatvaník, Jozef Gunár, Michal Mihalík, Viktor Mihalík, Matúš Kalina, Tomáš Klement, Peter Lipták, Martin Kollár, Štefan Forgáč, Ladislav Lörinc, Martin Ďuríček, Ľubomír Ďuríček, Marek Kováč, Libor Urban, Marián Ferenc, Tomáš Očkaik, Jakub Breznen, Peter Rogos, Matej Chochol, Július Benedik, Ján Valko. Tréner: Marián Ferenc

TABUĽKA PO JESENNEJ ČASTI

1. Krh. Podhradie 14  9   3   2 33:14 30
2. Dobšiná 14 9 1 4 42:19 28
3. Lipovník 14 8 2 4 40:16 26
4. Honce 14 8 2 4 39:26 26
5. Vyšná Slaná 14 8 2 4 27:23 26
6. Betliar 14 8 1 5 37:32 25
7. Rudná 14 7 2 5 29:22 23
8. Jablonov n/T 14 6 1 7 21:29 19
9. Krh. Dlhá Lúka 14 5 3 6 36:37 18
10. Gemerská Poloma 14 5 2 7 35:31 17
11. Dlhá Ves 14 4 4 6 25:28 16
12. Brzotín 14 5 0 9 20:31 15
13. Plešivec 14 4 1 9 19:38 13
14. Vlachovo 14 3 3 8 23:45 12
15. Dedinky 14 1 1 12 15:56   4
 

TABUĽKA PO JARNEJ ČASTI

1. Lipovník 14  10  0 39:14 34
2. Krh. Podhradie 14 10 3 1 47:14 33
3. Dobšiná 14   8 4 2 39:25 28
4. Gemerská Poloma 14   8 3 3 44:23 27
5. Honce 14   8 2 4 38:21 26
6. Krh. Dlhá Lúka 14   7 3 4 41:323 24
7. Vlachovo 14   5 3 6 28:26 18
8. Rudná 14   5 2 7 42:37 17
9. Jablonov n/T 14   5 2 7 35:39 17
10. Betliar 14   5 2 7 29:33 17
11. Dlhá Ves 14   5 1 8 20:36 16
12. Plešivec 14   5 1 8 20:36 16
13. Vyšná Slaná 14   3 3 8 16:35 12
14. Brzotín 14   2 2 10 15:38   8
15. Dedinky 14   1 1 12 17:67   4
 

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Krh. Podhradie 28 19 6 3 80:28 63
2. Lipovník 28 18 6 4 79:30 60
3. Dobšiná 28 17 5 6 81:44 56
4. Honce 28 16 4 8 77:47 52
5. Gemerská Poloma 28 13 5 10 79:54 44
6. Krh. Dlhá Lúka 28 12 6 10 77:69 42
7. Betliar 28 13 3 12 66:65 42
8. Rudná 28 12 4 12 71:59 40
9. Vyšná Slaná 28 11 5 12 43:58 38
10. Jablonov n/T 28 11 3 14 56:68 36
11. Dlhá Ves 28   9 5 14 46:59 32
12. Vlachovo 28   8 6 14 51:71 30
13. Plešivec 28   7 2 17 39:74 29
14. Brzotín 28   7 2 19 35:69 23
15. Dedinky 28   2 2 12 32:123   8

 

TABUĽKA DOMA

1. Lipovník 14 13 0 1 51:9 39
2. Dobšiná 14 11 2 1 51:17 35
3. Krh. Podhradie 14 10 4 0 43:8 34
4. Gem. Poloma 14 10 2 2 52:20 32
5. Honce 14 10 2 2 42:15 32
6. Betliar 14 10 1 3 43:18 31
7. Jablonov n/T 14 10 1 3 37:22 31
8. Rudná 14   9 2 3 55:30 29
9. Krh. Dlhá Lúka 14   8 4 2 45:25 28
10. Plešivec 14   9 0 5 29:21 27
11. Vyšná Slaná 14   7 4 3 27:17 25
12. Vlachovo 14   7 3 4 34:27 24
13. Dlhá Ves 14   6 4 4 31:23 22
14. Brzotín 14   6 1 7 25:20 19
15. Dedinky 14   2 2 10 26:52   8
 

 

TABUĽKA VONKU

1. Krh. Podhradie 14   9 2 3 37:20 29
2. Lipovník 14   5 6 3 28:21 21
3. Dobšiná 14   6 3 5 30:27 21
4. Honce 14   6 2 6 35:32 20
5. Krh. Dlhá Lúka 14   4 2 8 32:44 14
6. Vyšná Slaná 14   4 1 9 16:41 13
7. Gem. Poloma 14   3 3 8 27:34 12
8. Rudná 14   3 2 9 16:29 11
9. Betliar 14   3 2 9 23:47 11
10. Dlhá Ves 14   3 1 10 15:36 10
11. Vlachovo 14   1 3 10 17:44    6
12. Jablonov n/T 14   1 2 11 19:46    5
13. Brzotín 14   1 1 12 10:49    4
14. Plešivec 14   0 2 12 10:53    2
15. Dedinky 14   0 0 14   6:71   0
   

 

Výsledky: 

gp ftužstevník 2Letná príprava

Turnaj v G. Polome

Gemerská Poloma - Rožňava 1:6 (1:4),  gól: M. Ferenc ml. 

O 3. miesto: Gemerská Poloma - Gemer 4:1 (3:1) , góly: Z. Greško 2, Mišina (z 11 m), Kardoš 

Gemerská Poloma: Mišina - Kováč, V. Mihalík, Rogos, Forgáč, Urban, Kardoš, Chomiak, Hatvaník, M. Ďuríček, L. Lörinc, Kollár, Ľ. Ďuriček, P. Lipták, M. Ferenc ml., Š. Tomášik

Turnaj v Rakovnici

Rož. Bystré - Gemerská Poloma 2:2 (na pk 4:5) , Rakovnica - Gem. Poloma 2:1

G. Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár – Lipták, Forgáč, Rogos, M. Ďuríček – Urban, Z. Greško

náhradníci: V. Mihalík, Š. Tomášik, striedal: V. Mihalík

Prípravný zápas N. Slaná – Gem. Poloma

G. Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár – Lipták, Forgáč, Rogos, Ďuríček  - L. Lörinc, Urban , náhradníci: Š. Tomášik, striedania: 0

Majstrovské zápasy

Jeseň

Betliar - Gemerská Poloma 3:3 (1:2)

Góly: Hatvaník (z 11 m), Rogos, M. Ďuríček

Gemerská Poloma: Mišina – M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - P. Lipták, Forgáč, Rogos, M. Ďuríček - Mihalík, L. Lörinc, striedali Kalina, Klement
Lipovník – Gemerská Poloma 2:1 (0:0)
Góly: Lörinc

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kalina – Kollár, Lipták, Forgáč, V. Mihalík -  M. Mihalík, L. Lörinc

Dobšiná – Gem. Poloma 6:0 (5:0)

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kollár - J. Lišuch, Forgáč, R. Greško, M. Ďuríček - Z. Greško, L. Lörinc, striedali Urban, Chochol, Klement

Vlachovo - Gemerská Poloma 2:1 (1:0)
Gól: P. Rogos
Gem. Poloma: Mišina - M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Klement - P. Lipták, P. Rogos Forgáč, M. Ďuríček - Urban, L. Lörinc, striedali Mihalík, Valko

Rudná – Gem. Poloma 4:3 (3:2)Góly: M. Mihalík, P. Rogos, J. Breznen 

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement -  Lipták, Forgáč,  M. Ďuríček -  M. Mihalík, Lörinc, Urban,  striedali Breznen, Ľ. Ďuriček

Gem. Poloma – Plešivec 5:2 (3:1)

Góly: Rogos 2, P. Lipták, M. Ďuríček, Lörinc

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - P. Lipták, Forgáč, M. Ďuríček -  L. Lörinc, Urban, Mi. Mihalík

Gem. Poloma – Vyšná Slaná 0:0

Gemerská Poloma:  Mišina – Kováč, Hatvaník, P. Rogos, Klement - Kollár, Lipták, Forgáč, M. Ďuríček -  Lörinc, M. Mihalík, striedal Urban

Gem. Poloma – Krh. Podhradie 1:2 (1:0)

 Gól: Rogos

Gemerská Poloma – Dlhá Ves 2:0 (1:0)

 Góly: Rogos, M. Ďuríček

Gem. Poloma – Jablonov n/T 3:1 (1:0)

Góly: Forgáč, M. Mihalík, Lörinc

gp lorinc l 1Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - Chochol, Lipták, Forgáč, Kollár  - Lörinc, Urban, striedali M. Mihalík, M. FerencGemerská Poloma – Vlachovo 5:0 (nedohrané), 3:0 kont.

Góly: R. Greško 3, L. Lörinc, Gunár 

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Rogos - Lipták, R. Greško, Forgáč, M. Ďuríček - Z. Greško, L. Lörinc

Gemerská Poloma - Honce 7:3 (3:1)Góly: M. Ďuríček 2 (1 z 11 m), Urban, Rogos, Hatvaník (z 11 m), Lörinc, Gunár 

Gemerská Poloma: Mišina - M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - P. Lipták, P. Rogos, Forgáč, M. Ďuríček -  Lörinc, Urban, striedali V. Mihalík, M. Mihalík

Krh. Dlhá Lúka – G. Poloma 5:2 (1:1)

Góly: Breznen, Lőrinc

Brzotín - Gem. Poloma 1:0Gem. Poloma – Dedinky 7:0 (5:0)
Góly: L. Lörinc 3 (1 z 11 m), Forgáč, Z. Greško, Rogos, M. Ďuríček

Gemerská Poloma: Chanas – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kollár - Chochol, Forgáč, M. Ďuríček -  Z. Greško, Lišuch, L. Lörinc

 

Jarná príprava: prípravný zápas Čoltovo - Gemerská Poloma 6:5 (3:1)

Jar

Gemerská Poloma – Brzotín 4:1 (2:1)

 Góly: Chochol 2, Z. Greško (11 m), R. Greško 

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina  - Valko, R. Greško, Rogos, M. Ďuriček -  Chochol, Z. Greško, striedali Kollár, Ferenc
Honce – Gem. Poloma 3:0 (2:0)

Gemerská Poloma: Mišina – Klement, Hatvaník, Gunár, Kollár - Chochol, Lipták, R. Greško, M. Ďuríček - Lišuch, Z. Greško, striedali Kováč, Urban, Kalina

Dlhá Ves – Gemer. Poloma 2:1 (1:1)Góly: M. Ďuríček

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina - Valko, Rogos, M. Ďuríček, Kollár - Z. Greško, Chochol

Gemerská Poloma – Betliar 2:1 (1:0)
Góly: P. Rogos 2 
Gem. Poloma – Rudná 6:2 (2:1)

Góly: Z. Greško 2, Valko, Chochol, R. Greško, vlastný

Plešivec – Gemerská Poloma 2:1 (2:0)

Góly: Z. Greško

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina -  Chochol, Rogos, M. Ďuriček, Valko -  Z. Greško, Urban, striedal P. Lipták

Gemerská Poloma – Dobšiná 2:2 (0:1)
Góly: M. Ďuríček, Chochol

Gemerská Poloma: Mišina – P. Lipták, Hatvaník, Gunár, Kollár - Chochol, Rogos, V. Mihalík, Valko -  Z. Greško, M. Ďuríček, striedal M. Ferenc

Jablonov n/T – Gemerská Poloma 1:4 (0:1)Góly: Chochol 2, R. Greško, Z. Greško, 

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - Valko, Rogos, R. Greško, M. Ďuríček -  Z. Greško, Chochol, striedal Klement

Vyšná Slaná – Gemerská Poloma 2:2 (1:1)

Góly: Z. Greško 2

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - Valko, R. Greško, Rogos, M. Ďuríček -  Z. Greško, Chochol, striedal P. Lipták
Krh. Podhradie – Gemerská Poloma 2:2 (1:1)

Góly: Chochol, Rogos 

Gemerská Poloma: Mišina - Kováč, Gunár, Klement, Kollár - Očkaik, Rogos, Lipták, M. Ďuríček - Chochol, Urban, striedal Benedik
Gemerská Poloma – Lipovník 1:4 (1:2)

Góly: Z. Greško

Gemerská Poloma – Krh. Dlhá Lúka 7:2 (4:0)Góly: Chochol 2, Z. Greško 2, Rogos, M. Ďuríček, Valko

Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - Valko, Lipták, Kollár,  M. Ďuríček -  Chochol, Z. Greško, striedal Urban

Dedinky – G. Poloma 1:5 (1:2)

 Góly:  M. Ďuríček 2, Chochol 2, Rogos

Pripravil Ing. Š. Tomášik

 

 

Čítať 192 krát Naposledy zmenené štvrtok, 25 jún 2020 19:30

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.