nedeľa, 15 október 2023 18:16

Jedenáste futbalové kolo bez dlžníkov za členské príspevky voči SFZ Doporučený

Napísal(a) MG od

Ostatný futbalový víkend priniesol jesenné počasie so slabším mrholením, či dažďom, najmä v nedeľu. Odzrkadlilo sa to aj v nižšej návštevnosti divákov na futbalových štadiónoch 7. ligy na hornom Gemeri. Jedenáste kolo najvyššej futbalovej súťaže ObFZ Rožňava – 7. ligy dospelých sa začalo už bez kolektívu futbalistov ŠK Polom Gemerská Poloma, ktorý zo súťaže odstúpil. Jeho výsledky dosiahnuté v tomto ročníku sa anulovali, čo sa prejavilo i v najnovšej tabuľke. Počas 95 rokov existencie organizovaného futbalu v tejto obci s takmer 2 tisíc obyvateľmi a s bohatým futbalovým životom sa takéto niečo stalo už po druhýkrát. Dopad na futbalové kluby na území Slovenska mala aj zmena SFZ s prihliadnutím na faktúry, ktoré sú pre túto organizáciu dlhodobo neuhradené. Spomína to aj Sekretariát ObFZ Rožňava v Úradnej správe č. 12/2023-2024, v ktorej o tomto rozhodnutí SFZ informoval všetky kluby regiónu. Pokiaľ sa takáto osoba dostala z uvedených príčin do stavu, že má pozastavené členstvo, nebude môcť vykonávať žiadne úkony v klube a ani nebude možná účasť osoby na zápasoch. Takýto prípad sa u nás stal v sobotňajšom zápase 11. kola 7. ligy medzi TJ Zlatý klas Dlhá Ves – OTH Honce, ktorý sa z uvedeného dôvodu ani neodohral.

V 11. kole 7. ligy dospelých horného Gemera sa odohralo iba 5 stretnutí. Šieste, pre vyššie uvedené príčiny sa nehralo. V zostávajúcich 5 zápoleniach dve vyhrali domáce mužstvá a tri hostia. Skóre 12:14 znamená po prvýkrát v ročníku stav pre hostí. Do brán súperov sa dostalo 26 gólov od strelcov, z ktorých v tomto kole najlepší boli Kilian Šoltés z Baníka Drnava a Marián Gábor z MFK Dobšiná. Do brány Hrhova a Pače im prešli po tri góly. V spomínaných zápasoch padlo aj najviac gólov kola – po sedem. Slušne sa hralo v zápase Lipovník – Rakovnica. Napriek tomu rozhodcovia ukázali za priestupky v hre 14 žltých kariet potrestaným futbalistom 6 družstiev. Vylúčenými boli dvaja hráči – Boňko z Tatrana Betliar, ktorý nedohral zápas v Rudnej, hoci do konca stretnutia chýbali iba dve minúty a Harhovský z Pače. Do čele tabuľky sa dostala Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka s vybojovanými 26 bodmi a lepším skóre pred druhou Vyšnou Slanou.

D O S P E L Í

V. LIGA JUH VsFZ – 11. KOLO

FK Krásnohorské Podhradie – ŠK Nacina Ves 1:3 (0:2). G: R. Fabián – V. Goroľ 2, E. Bača. ČK: D. Bodnár – 0, ŽK: M. Ďuríček, N. Luko – O. Lipovský, M. Pavelko. R: K. Kakaščík – D. Kostrab, V. Michalík. DS: P. Mriglot. Div.: 50.

PODHRADIE: 1 Gellért Laczkó – 6 Róbert Ferdinand, 10 Andrej Vaško, 16 Roland Fabián, 11 Tomáš Revúcky (34´ D. Freivolt), 17 Dávid Bodnár, 2 Martin Ďuríček, 4 Jozef Erdofalvi (C), 15 Norbert Luko, 7 Štefan Kun, 5 Dávid Vozár.

NACINA VES: 13 Tomáš Dráb – 5 Filip Pavúk, 6 Miroslav Marcin, 7 Peter Blaško, 11 Martin Olah, 9 Václav Goroľ, 12 Radoslav Basara (C), 10 Ondrej Lipovský, 8 Adrian Kakara (90´ M. Kopás) , 4 Erik Bača (83´ V. Gaľo), 15 Michal Pavelko.

fk khp nv 13 a

Domáca premiéra novému trénerovi FK Krásnohorské Podhradie v 11. kole nevyšla podľa jeho predstáv. Prispela k tomu i situácia, po ktorej bol už v 20. minúte vylúčený Dávid Bodnár, keď sa dopustil podrazenia súpera v jasnej gólovej príležitosti. Nováčik z východu Slovenska udával od začiatku tempo hry a už v 9. minúte sa ujal i vedenia, ktoré postupne navyšoval až na 0:3. Domáci síce vsietili gól, ale bolo to takmer na konci zápasu (74. min.), keď už oslabené mužstvo Krh. Podhradia viac nedokázalo skórovať.

AFK Topoľany – MFK Rožňava  0:0. ŽK: D. Lorinc - 0. R: D. Havira – P. Mihalík, J. Sučka, DS: P. Mriglot. Div.: 150.

TOPOĽANY: 1 Michal Liška – 7 Dávid Jurčo, 15 Roman Bajči, 5 Peter Egri, 3 Denis Lelovič, 6 Samuel Zvalčák (88´ T. Michaliv), 8 Richard Śkodi (C), 12 Dominik Sočuvka (90´ E. Kover), 4 Adrian Devečka, 16 Daniel Lörinc, 11 Benjamín Šamuľák (73´ R. Hrešo).

futbal pavlo berezjanskij andrejevičROŽŇAVA: 26 Kristian Kocis – 4 Filip Szabó, 16 Shota Gvazava, 99 Pavlo Berezianskyi, 6 Filip Gallo, 8 Gabriel Majoroš (C), 11 Martin Sabol, 10 Michal Domik, 19 Filip Kovács, 17 František Gyenes, 7 Ryan Jiovanni Marcelino.

Na zápas 11. kola nastúpil za MFK Rožňava najnovší hráč 23-ročný Pavlo Berezianskyi, ktorý do Rožňavy prišiel bezplatným prevodom iba pred pár dňami z druholigového klubu FC Družba Myrivka na Ukrajine. Hostia neprehrali ani tento zápas, v ktorom sa predstavil jeho najväčší súper o prvú priečku. Hostia v závere striedali až troch hráčov z lavičky, ale gól sa im nepodarilo vsietiť. MFK Rožňava vedie aj po 11. kole bez prehry tabuľku V. ligy JUH VsFZ. Kapitán MFK Rožňava majoros gabriel 1aGabriel Majoroš (na obr. vľavo) po zápase povedal: "Stretli sa dve najlepšie družstvá v lige, a tak ten zápas aj vyzeral. Nemohli sme hrať s nimi otvorenú partiu, pretože majú silné protiútoky. Myslím, že sme boli viac na lopte, súper nám ale nechcel dať viac priestoru. Remíza mrzí, no berieme ju. V prvom polčase sme neboli až takí dominantní na lopte, mali sme ale paradoxne viac šancí. V druhom sme loptu kontrolovali, no nevedeli sme sa dostať do vyloženej šance. Síce sme vedeli, že keď tu vyhráme, odskočíme im na sedem bodov, berieme ale aj remízu. Je totiž dôležité, že sa k nám nedostali na jeden bod.“ Zdroj: Noviny Zemplína.

OSTATNÉ VÝSLEDKY 11. KOLA: Ťahanovce – Dvorníky-Včeláre 3:1, Kráľovský Chlmec – Budkovce 3:0, Geča – Malá Ida 2:1, Borša – Malý Horeš 2:1, Vojčice – Gelnica 1:1.

7. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 11. KOLO:

TJ Baník Rožňavské Bystré – TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 2:4 (0:0). G: J. Benedik, J. Rochl – L. Varga 2, M. Lovas, A. Rochl (vlastný RB). ŽK: J. Benedik, Ján Ivanič, F. Čaó, Tomáš Ivanič – I. Bošela, R. Bubenčík. R: S. Haviarik – J. Gyenes, G. Rási. DS: F. Drenko. Div.: 52

BYSTRÉ: 1 Dárius Forgáč – 12 Ján Ivanič, 3 Tomáš Ivanič, 6 Július Benedik, 5 Milan Gallo, 13 Peter Milko, 4 Adam Rochl (C), 7 Tomáš Kuchta, 18 Jakub Rochl, 16 Ladislav Fabian, 15 Filip Čapó.

DLHÁ LÚKA: 1 Marián Manko – 22 Ivan Bošela, 8 Patrik Klárik, 17 Roman Bubenčík, 21 Ladislav Varga (C), 7 Roland Madarász, 9 Attila Prónyai, 10 Arnold Rigó, 11 Michael Boroš, 19 Mário Lovas, 13 Ondrej Šomšák.

futbal rb kdl 2 4 1a

Záber spred brány Krásnohorskej Dlhej Lúky v zápase 11. kola 7. ligy v Rožňavskom Bystrom s domácim Baníkom (2:4). Zdroj: Facebook/tjbanikroznavskebystre

Druhé družstvo aktuálnej tabuľky 7. ligy sa predstavilo v Bystrom so súperom, ktorý si od začiatku ročníka postupne vyskúšal prvých päť priečok tabuľky. Domáci Bystrania nemali v tomto stretnutí na výber, len si svoje postavenie polepšiť, aj keď mali súpera, ktorému sa aj v tomto ročníku darí. Zápas sa aj v tomto kole vyvíjal pre domácich priaznivo a dvomi gólmi na začiatku druhého polčasu sa ujali aj vedenia zápasu. Žiaľ, ani tentoraz nedotiahli domáci dobre sa vyvíjaúci zápas do konca. Hostia, vidiac situáciu v mužstve domácich, potom prestriedali hráčov a najmä ich obranca Varga na novom mieste v útoku sa najviac pričinil o výsledok, keď domácim vsietil dva góly. Smoliari Bystrania si navyše ešte pridali do výsledku vlastný gól (Adam Rochl) a bolo rozhodnuté. Hoci Dlholúčania nehrali nič mimoriadneho, a boli schopní aj prehrať, našli správnu taktiku na domácich, a to rozhodlo.

TJ Zlatý klas Dlhá Ves – OTJ Honce nehralo sa ! R: D. Poťmák – V. Babik, K. Baczúk. DS: L. Šalamon. Div.: 50.

DLHÁ VES: 29 Marián Pavlínyi – 15 Marián Dusza (C), 3 Gabriel Beke, 2 Martin Havrlent, 8 Miloš Kliment, 10 Milan Makkai, 14 Viktor Kováč, 9 Patrik Mičinsky, 13 Štefan Pásztor, 16 Kristián Ragyina, 5 Viktor Ferdinand.

HONCE: 1 Ondrej Ujházi – 7 Lukáš Hajdu, 15 Milan Gallo, 8 Marek Vranec, 9 Viliam Gallo, 10 Michal Dorčák, 3 Roman Polyak.

Prvý zápas, ktorý sa pre dlžoby voči SFZ uvedené Sekretariátom ObFZ Rožňava a uverejnené v Úradnej správe č. 12/2023-2024 v 11. kole neodohral, bolo práve stretnutie družstva TJ Zlatý klas Dlhá Ves s OTJ Honce. Hostia na toto meranie síl prišli vraj 16-ti, ale ISSF systém dovolil do elektronického zápisu o stretnutí uviesť bez podlžností 7. hráčov. S takýmto počtom však hostia odmietli nastúpiť a navrhovali zápis o stretnutí vyhotoviť na papieri, s čím nesúhlasil delegát stretnutia. Tým bol ortieľ tohto stretnutia vyriešený. Hostí z Honiec zrejme čaká kontumácia.

MFK Rožňava/Rudná – TJ Tatran Betliar 1:2 (1:1). G: M. Jančík – M. Marciš. ČK: 0 - L. Boňko. ŽK: O. Sanisló, G. Labina – M. Marciš, M. Arvay, R: J. Gyenes – M. Ďuríček, R. Klinko. Š. Bodnár. Div.: 50.

RUDNÁ: 21 Karol Kováč – 2 Stanislav Ďuriček, 15 Ondrej Sanisló, 19 Marek Jančík (46´ J. Korfanta), 10 Stanislav Hric, 18 Zoltán Breuer, 16 Gabriel Labina, 8 Zoran Molčan (C), 14 Martin Pollák, 17 Attila Gyömbér, 11 Lukáš Felezký.

BETLIAR: 20 Samuel Cirbus – 3 Ľubomír Árvay, 4 Lukáš Boňko, 5 Lukáš Jasenka, 6 Lukáš Poťmák, 8 Viktor Mihalík, 9 Martin Arvay, 13 Marek Kováč, 14 Marián Marciš (C), 15 Ján Čižmár, 16 Marek Pástor.

Rezerva Rožňavy, ktorá hrá svoje zápasy na futbalovom ihrisku v Rudnej, našla druhého premožiteľa v tomto ročníku na svojom ihrisku v družstve Betliara. V prvom polčase mala hra vyrovnaný priebeh, čo sa prejavilo i na stave zápasu 1:1. Záver stretnutia bol však veľmi napínavý a mal rozhodujúci priebeh. Najprv minútu pred koncom bol za oplácanie v prerušenej hre vylúčený hráč hostí Lukáš Boňko a v tej istej minúte uvidel Martin Arvay z Betliara aj žltú kartu. Schyľovalo sa k remízovému výsledku. Celé toto napínavé dejstvo však ukončil v 90. minúte betliarsky Marián Marciš svojím druhým a zároveň víťazným gólom. Domáci zostali na ihrisku po takomto šokujúcom závere nechápavo stáť ako stĺpy.

FK Baník Drnava – FK Hrhov 5:2 (3:2). G: K. Šoltés 3, J. Kovács, J. Brúgoš – D. Grulyo 2. ŽK: J. Kovács, B. Šoltés – S. Žiga, D. Klučik. R: M. Uharček – D. Poťmák, R. Farkaš. DS:_ G. Gašpar, Div.: 50.

DRNAVA: 1 Gabriel Józsa – 7 Peter Búlik, 15 Erik Mackovják, 13 Tibor Kerekeš, 12 Kristián Kovács, 11 Brian Šoltés (73´ G. Petro), 2 Ján Kovács, 6 Roman Viola, 10 Kilián Šoltés (C), 8 Oto Kerekes (64´ J. Brúgoš), 14 Adrián Szaniszló (69´ J. Bernáth),

HRHOV: 22 Zoltán Halász – 2 Attila Herczeg, 7 Sebastián Žiga, 5 Tomáš Zsigrai, 14 Daniel Klučik, 8 Zoltán Uveges (C) (64´ R. Mikulec), 4 Samuel Žiga, 11 Dávid Jánosdeák, 10 Dominik Grulyo, 17 Michal Hranyó (46´ A. Herczeg), 12 Dalibor Hogya (46´ Ľ. Kardoš).

Časomiera na ihrisku ukazovala ešte iba 12. minútu zápasu, ale skóre na tabuli už oznamovalo, že padli 4 góly. Pričinili sa o to dvaja hráči z obidvoch súperiacich strán. Do polčasu pridal za domácich tretí svoj gól Brian Šoltés, najlepší strelec stretnutia, ku ktorému sa strelecky pridali ešte jeho spoluhráči Ján Kovács a Jozef Brúgoš každý po jednom góle. V tomto meraní síl si zahral 63 minút aj najstarší hráč súťaže – 54-ročný Oto Kerekes, skúsený hráč Drnavy, ktorý predtým reprezentoval FK Apex Kružná.

FK Lipovník – TJ Baník Rakovnica 3:0 (1:0). G: D. Bollo 2, R. Szucs. Hralo sa bez kariet. R: P. Galík – P. Rogos, J. Molnár. DS: F. Drenko. Div.: 59.

LIPOVNÍK: 69 Marek Šály – 3 Patrik Luspaj, 17 Norbert Vozár, 15 Zoltán Lipták, 8 Roland Szücs, 5 Adrian Vozár (75´ F. Emodi), 4 Norbert Zupko, 10 Roland Szucs, 16 Ondrej Kiss, 11 Attila Gorgei (C), 9 Dávid Bollo.

RAKOVNICA: 1 Lukasz Prodochl – 7 Lukáš Gábor, 14 Jakub Radič, 19 Jozef Sklenár, 21 Štefan Krága, 5 Ondrej Vavrek, 8 Matej Lompart, 4 Pavol Brdár (C), 18 Caba Koncz (78´ T. Uhrin), 9 Adrián Mujzer (46´ I. Čižmár), 2 Tomáš Čapó.

Zápas mal od začiatku favorita v domácom kolektíve Lipovníka, ktorý zvíťazil nad súperom z Rakovnice rozdielom triedy. Pričinili sa o to dvaja hráči Lipovníka Roland Szücs a najmä Dávid Bollo, ktorý zaťažil konto súpera dvoma gólmi. Potrebné je však spomenúť i slušnú hru obidvoch kolektívov bez udelenia kariet.

TJ Sokol Pača – MFK Dobšiná 1:6 (1:1). G: R. Adam – M. Gábor 3, A. Labuda 2, P. Fabián. ČK: L. Harhovský – 0. R: L. Lorincz – G. Rási, M. Vávrová. DS: J. Kerekes. Div.: 50.

PAČA: 1 Ladislav Harhovský (C) – 2 Peter Darvaš, 13 Jakub Drenko, 8 Ján Bocko, 9 Jozef Gulykás (59´ S. Erdofalvi), 6 Ľubomír Lukáč, 4 Radovan Dlugoš (59´ A. Reiner), 5 Róbert Adam, 3 Milan Cmorik, 14 Daniel Toplanský, 16 Oliver Vidinský.

DOBŠINÁ: 1 Bohuš Kašpar – 2 Ivan Gallo, 4 Patrik Holmok, 12 Jakub Polanecký, 9 Marián Gábor6 Samuel Čonka, 3 Peter Fabián (C), 15 Štefan Brondoš, 10 Adam Labuda, 7 Alexander Lalík, 13 Gejza Holmok.

Futbal prináša i takéto situácie, keď brankár v snahe zabrániť gólu zahrá rukou mimo pokutového územia. Tí, čo sa takéhoto priestupku dopustili, vedia o čom je reč. Žiaľ, tentoraz sa to stalo brankárovi Sokola Pača Ladislavovi Harhovskému a rozhodca mu musel už v 13. minúte ukázať červenú kartu. Nasledovalo oslabenie domáceho mužstva, ktoré sa i napriek tejto nepríjemnosti ujalo vedenia zpasu s MFK Dobšiná 1:0. Potom ale začal gólostroj najlepšieho strelca hostí Mariána Gábora. Najprv v 39. minúte vyrovnal na 1:1, aby potom v 48. a v závere v 79. minúte upravil skóre na konečných 1:6 pre hostí. Samozrejme, že sa pričinili nemalým podielom i ďalší strelci Dobšinej, ktorými boli s dvoma gólmi Adam Labuda a jedným aj Peter Fabián. Kým domáci využili v zápase aj dvoch náhradníkov, hostia museli vydržať po celých 90 minút iba s jedenástimi hráčmi. Rozhodujúci bol však konečný výsledok.

III. LIGA SD – Východ VsFZ – 11. kolo

1.ŠK Tatran Spišské Vlachy – MFK Rožňava 3:3 (0:1). G: D. Onddov 2, M. Tancoš - J. Fedor 2, P. Škvareniak. ŽK: P. Petruška, M. Tancoš - 0. R: M. Revaj – M. Dulovič, L. Kunzo. Div.: 20.

VLACHY: 1 Michal Palenčár – 2 Patrik Petruška (C), 6 Damián Ondov, 7 Marko Tancoš, 17 Jakub Hudák, 11 Samuel Klapáč, 5 Alex Dunka, 9 Dominik Dunka, 4 Kevin Mižigár, 10 Oliver Slavkovský, 12 Adam Kedjuch.

ROŽŇAVA: 1 Kristian Horňak – 16 Nikolas Podracký, 7 Jozef Fedor, 12 Ján Dekan, 6 Patrik Škvareniak, 19 Filip Hajdúk (46´ M. Šeďo), 15 Tomáš Šujanský, 8 Richard Tobias Želinský (C), 14 Christopher Fabian, 17 Ján Horvát, 11 Filip Rusnak.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA:  Svidník - Janočko Academy 0:0, Sabinov - Medzilaborce 10:1, Košická Nová Ves - Svit 8:1, Stará Ľubovňa - Ľubotice 0:3, Veľký Šariš - Kežmarok 5:1, Spišská Belá - Poprad-Stráže 0:4.

III. LIGA MD – Východ VsFZ – 11. kolo

1. ŠK Tatran Spišské Vlachy – MFK Rožňava 3:1 (1:1). G: D. Krigovský, L. Andrlik, P. Šofranko - T. Dulovec. ŽK: 0 - S. Petergáč, D. Šelméci. R: M. Dulovič – M. Revaj, L. Kunzo. Div.: 20.

VLACHY:  1 Lukáš Kurila - 6 Lukáš Andrlík, 9 Patrik Šofranko, 3 Filip Vaverčák, 10 Dominik Sokolský, 5 Tobias Timčík, 11 Ľuboš Fabišík (C), 8 Damián Krigovský, 13 Pavol Michalko, 7 Matej Drabik, 17 Juraj Jánošík.

ROŽŇAVA: 17 Dávid Lipták - 37 Peter Rogos, 28 Šimon Šimon, 33 Richard Kral (C), 29 Samuel Petergáč, 36 Dominik Šelmeci, 32 Tomáš Dulovec, 30 SEBASTIAN ALBERT, 31 Martin Mikolaj, 23 Tomáš Katona, 34 Samuel Bubenčík.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Stará Ľubovňa - Ľubotice 1:1, Sabinov - Medzilaborce 2:1, Svidník - Janočko Academy 0:4, Veľký Šariš - Kežmarok 0:8, Košická Nová Ves - Svit 0:3, Spišská Belá - Poprad-Stráže 1:3.

III. LIGA SŽ – Sk A – VsFZ – 8. kolo

MFK Rožňava - MFK Zemplín Michalovce B 2:4 (0:1). G: G. Vrzal, L. Szaszák - S. Sabo a S. Zápotočný po 2. ŽK: M. Šofránko, M. Takáč, G. Vrzal - P. Bezek. R: G. Rási. Div.: 22.

ROŽŇAVA:  1 Martin Šofránko - 32 Adam Ondrejčík, 14 Dominik Podracky, 35 Hugo Domik, 65 Gregor Vrzal,  31 Tomáš Rogos, 40 Lukáš Szaszák (C), 91 Sebastian Schneebauer, 34 Marko Tkáč, 77 Rastislav Stehlo, 29 Matúš Pakes.

MICHALOVCE B:  1 Peter Bezek - 6 Július Šuľák, 4 Samuel Sabo, 15 Timotej Andrejko, 16 Šimon Sýkora (C), 7 Peter Tóth, 5 Adam Varga,  12 Maxim Michal Maroši, 11 Samuel Zápotočný,  9 Tomáš Vinc, 2 Gregor Mitro.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Janočko Academy B - Junior Košice 1:0, Benecol Košice - Čaňa 1:4, Slávia TU Košice - Košická Nová Ves 5:1.

III. LIGA MŽ – Sk A – VsFZ – 8. kolo

MFK Rožňava - MFK Zemplín Michalovce B 3:2 (1:0). G: L. Lentvorský 2, R. Zagiba - L. Magura, J. Rapáč.. R: G. Rási. Div.: 30.

ROŽŇAVA: 99 Samuel Sedlák (C) - 30 Lucas Lentvorský, 96 Leonard Klinko, 73 Adam Demény, 74 Lukas Angyal, 39 René Zagiba, 45 Matej Szaszák, 32 Kristián Szarka, 80 Marek Mako, 47 Richard Ostatník, 90 Matúš Szantai, 36 Brian Madáč, 76 Alex Turek, 94 Michal Švarc, 42 Samuel Michalík, 21 Gabriel Gérecz.

MICHALOVCE B: 1 Tomáš Berezňak (C) - 6 Jakub Voroňak, 22 Matúš Žofčák, 16 Marco Dlugoš, 3 Štefan Hugo Kvak, 13 Igor Dorčák, 20 Martin Čurma, 8 Matúš Černega, 5 Filip Pavlov, 15 Lucas Kozár, 18 Jozef Kolimár, 17 Samuel Antal, 10 Patrik Lešňanský, 7 Jakub Rapáč, 14 Hugo Išky, 12 Lukáš Magura.

4. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 10. KOLO:

TJ Papiereň Slavošovce - TJ Baník Rožňavské Bystré 4:0 (1:0). G: L. Kotlár 2, A. Tomi, E. Kučerák. R: M. Lampart. D.: 50.

SLAVOŠOVCE: 1 Marek Šimko – 10 Daniel Boldi, 7 Adrián Tomi (C), 3 Samuel Tomi, 2 Alexander Racz, 5 Erik Karalo, 11 Kristián Timko, 6 Edo Kučerák, 9 Leon Kotlár, 4 Lukáš Boldy, 15 Nikolas Karalo.

BYSTRÉ: 1 Igor Karalo – 5 Róbert Meško, 9 Peter Ďurský, 4 Branislav Bolaček, 6 Martin Grebec16 Patrik Sidor (C), 14 Filip Javor, 13 Martin Strelka, 12 Peter Veselý, 11 Milan Tolnai, 8 Richard Palička.

MFK Dobšiná - FK Krásnohorské Podhradie 14:1 (7:0). G: M. Leffler 4, E. Spišák 3, A. Červenák 2, L. Horváth 2, P. Červenák, E. Gono, S. Čonka - S. Horváth. R: P. Katona. Div.: 50.

DOBŠINÁ: 1 Rastislav Vikartovký - 12 Samuel Breuer (36´ F. Mihok), 6 Erik Spišák, 2 David Vikartovský (36´ S. Čonka), 9 Lukáš Horváth, 10 Adrián Červenák, 7 Kristián Červenák, 11 Matej Leffler (C), 8 Peter Adrián Ferko (55´ M. Gaži), 4 Peter Červenák, 5 Eduard Gono (55´ J. Rusnák).

PODHRADIE: 1 Štefan Darvaš (C) - 2 Rastislav Dunka (60´ G. Gulykáš), 3 Sebastián Horváth, 4 Jozef Horváth, 5 Ján Tolvaj, 6 Róbert Zubatý (55´ K. Darvaš), 7 Jozef Kristián Darvaš, 8 Štefan Žiga, 9 Ladislav Krištof, 10 Norbert Gunár (60´ A. Gaži), 13 Ján Žiga (36´ Ľ. Gunár).