nedeľa, 21 apríl 2024 17:13

Druhá prehra MFK Rožňava v odvetnej časti V. futbalovej ligy JUH Doporučený

Napísal(a) MG od

Futbalové dianie v 18. kole ligových futbalových súťaží dospelých, ale i mládežníckych súbojov na hornom Gemeri poznačilo najmä chladné počasie. Divákov asi najviac prekvapila prehra lídra V. ligy JUH, ktorý na domácom ihrisku prehral so súperom z Gelnice rozdielom triedy 0:3. Keďže je to jeho druhá prehra za sebou, zároveň signalizuje, že mužstvo Rožňavy bude treba k lepším výkonom aj "povzbudiť". V siedmej lige ObFZ bolo toto kolo rozdelené do 2 dní. Najprv v sobotu predposledné mužstvo z Hrhova nastúpilo v Dlhej Vsi, aby sa pokúsilo vrátiť prehru z jesene. Spolu sa však odohralo šesť stretnutí, v ktorých padlo 25 gólov. Neuveriteľných 5 góĺov z nich si pripísal J. Figúr, ktorý za rezervu MFK Rožňava sám nastrieľal  v Drnave miestnemu Baníku. Pribudol však ďalší vylúčený hráč po udelení červenej karty, tri zápolenia vyhrali domáci dve hostia a jeden zápas sa skončil nerozhodne 1:1. Oceníť treba však i stretnutie, ktoré sa hralo v Pači s Rožňavským Bystrým bez udelenia karty hráčom. Súťaž je zaujímavá i tým, že o tretiu priečku tabuľky majú záujem až tri mužstvá. Pozrime sa bližšie na

jednotlivé výsledky.

D O S P E L Í:

V. LIGA JUH VsFZ – 18. KOLO

MFK Rožňava – MFK Gelnica 0:3 (0:2). G: R. Bandžuch, M. Mihalík, F. Jochman. ŽK: M. Sasák – E. Fabišík, D. Bodnár, M. Mihalík. R: O. Malačina – M. Šingliar, D. Šmajda. DS: P. Chmura. Div.: 350.

ROŽŇAVA: 22 Frederik Spišák – 2 Štefan Dorkin, 12 Maroš Sasák, 5 Filip Szabó, 18 Zoltán Kótai (63´ F. Gallo), 8 Gabriel Majoroš (63´ R. T. Želinský), 11 Michal Gallo, 3 Jakub Ďuríček, 10 Michal Domik (C), 7 Ryan Jiovanni Marcelino, 17 Valerii Kovernyk.

GELNICA: 77 Filipp Kostetskyi – 12 Michal Števlík (C), 13 Lukáš Petrík, 4 Tomáš Kaľavský, 3 Dominik Bodnár (90´ D. Humeňanský), 6 Marek Tomaško, 8 Erik Fabišík, 19 František Jochman (80´ D. Pernický), 9 Radovan Bandžuch (71´ A. Schutz), 17 Marek Mihalik, 18 Michal Munnich (90´ D. Vartovník).

rv ge 0 31 1

Ani sa to nikomu z divákov na stretnutí 18. kola prvých dvoch mužstiev V. ligy JUH nechcelo veriť. Veď sa len majstrovský futbal na ihrisku MFK v Rožňave len začal, keď domácej obrane ušiel z polovice hriska útočník hostí z MFK Gelnica F. Jochman  a vsietil prvý gól domácemu brankárovi. Ale to ešte nebol koniec...

futbal rv ge 1Druhá prehra v druhom kole za sebou postihla futbalistov MFK Rožňava v 18. kole V. ligy JUH. Dva rýchle góly hostí z Gelnice narušili systém domácej Rožňavy v tomto stretnutí dvoch popredných mužstiev z čela tabuľky. Keď pred koncom 1. polčasu vsietili hostia tretí gól, ani napriek prestriedaniu hráčov zo strany MFK nenastal obrat v hre, a tak si hostia odviezli z Rožňavy tri cenné body. V druhom polčase umnou hrou Gelničania síce nestrelili ďalší gól, ale štyri ich striedania z lavičky priniesli cenný úspech hostí i revanš za jesennú prehru Gelnica –  Rožňava 1:3. Gelnica tak znížila rozdiel získaných bodov oproti Rožňavčanom na 4. Z vlaňajšej zostavy v Gelnici boli nahradení až 6-ti hráči Rožňavy.

Na obrázku vpravo hore Jakub Ďuríček v modrom drese MFK Rožňava sa snaží preniknúť pomedzi dvoch obrancov MFK Gelnica. Sústredená obrana hostí ani s týmto prienikom vážny problém nemala. Zdroj: MFK Rožňava.

Čo na zápas povedal tréner Rožňavy Ladislav Dávid:

FK Krásnohorské Podhradie – OFK Vojčice 0:2 (0:1). G: S. Sarik, V. Pačuta. ŽK: M. Mészner – J. Kristián Pinta. R: P. Seman – K. Laurinec, P. Ištoňa, DS: J. Pribula. Div.: 70.

PODHRADIE: 1 Martin Magos – 16 Daniel Vojčík, 15 Norbert Luko, 2 Martin Ďuríček (79´ M. Jančík), 10 Andrej Vaško, 5 Matúš Mészner, 17 Dávid Bodnár (C), 9 Lukáš Felezký, 8 Róbert Ferdinand, 18 Richard Szkokan, 11 Richard Kardos.

VOJČICE: 18 Erik Kolbas – 2 Gabriel Schaffer, 3 Jozef Prosba, 4 Martin Plávka, 6 Dávid Štuň (84´ R. Geroč), 7 Edvard Lajčiak (88´ Š. Vaško), 9 Dávid Baník (52´ E. Danadaš), 11 Samuel Sarik (C), 12 Vlastimil Pačuta, 13 Boris Vereb, 14 Josef Kristián Pinta.

Z 18. kola majstrovského futbalového stretnutia V. ligy JUH VsFZ FK Krásnohorské Podhradie – OFK Vojčice 0:2. Situácia, keď v 74. minúte hostia zvýšili stav stretnutia na 0:2. O gól sa postaral hráč Vojčíc Vlastimil Pačuta.  Zdroj: video FK Krásnohorské Podhradie

Postavenie mužstva domácich a ich jarná výkonnosť sa v tom kole prejavila na veľmi slabej účasti fanúšikov FK Krásnohorské Podhradie. Proti lepšie postavenému mužstvu tabuľky OFK Vojčice nenašli počas duelu ani len náznak na strelenie čo len gólu. V odvetnej časti domáci nezískali zo 4 zápasov ani bod, čo je zlé znamenie do ďalších meraní síl s mužstvami V. ligy JUH. Alebo žeby prišiel „pokyn“ po požiari krásnohorského hradu, ktorý zatiaľ tiež ničím neláka?

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Malá Ida – Budkovce 5:1, Nacina Ves – Malý Horeš 1:3, Ťahanovce – Borša 0:1, Dvorníky-Včeláre – Geča 0:0, Topoľany mali voľno.

7. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 18. KOLO

TJ Zlatý klas Dlhá Ves – FK Hrhov 2:1 (1:0). G: M. Pavlínyi, V. Kováč – R. Grosman (PK). ŽK: 0 – S. Žiga, D. Grulyo. R: L. Lorincz – R. Klinko, M. Vávrová, DS: Š. Bodnár. Div.: 42.

patrik micinsky10DLHÁ VES: 33 Gabriel Pomaj – 15 Marián Dusza (C), 3 Gabriel Beke, 2 Martin Havrlent, 4 Attila Pomaj, 8 Miloš Kliment, 10 Milan Makkai (30´ M. Pavlínyi), 14 Viktor Kováč, 9 Patrik Mičinsky, 12 Štefan Pásztor (64´ R. Repka), 16 Viktor Ferdinand,

HRHOV: 1 András Herczeg – 3 Roman Grosmann, 8 Zoltán Uveges (C), 17 Sebastián Žiga (60´ Ľ. Kardoš), 14 Daniel Klučik (15´ S. Žiga, 60´ D. Hogya), 6 Dominik Šimko, 19 Zsolt Viszlay, 10 Dominik Grulyo, 5 Tomáš Zsigrai, 4 Attila Herczeg, 2 Ronaldo Horváth.

Futbal v tomto kole sa na Silickej planine medzi týmito súpermi dlho hral v priateľskom a vyrovnanom tóne. Vzruch nastal až v 41. minúte stretnutia, keď skóre otvoril domáci Marian Pavlínyi krátko po vystriedaní spoluhráča Makkaia. Na ďalší gól čakali fanúšikovia takmer 40 minút, keď hostia kontrovali vyrovnávajúcim gólom Romana Grosmanna z pokutového kopu. O troch bodoch pre domácich nakoniec rozhodol gól v 90. minúte zápolenia, o ktorý sa postaral domáci Viktor Kováč. Hostia v odvetnej časti ligy ešte nezískali so svojimi súpermi ani bod. Výsledok z jesene Hrhov – Dlhá Ves 1:2.

MFK Dobšiná – TJ Tatran Betliar 5:2 (0:2). G: M. Gábor 2, S. Čonka, P. Fabián, A. Paulík - M. Chochol 2. ŽK: 0 - M. Marciš, M. Árvay, Miloš Gallo, L. Boňko. R: J. Gyenes – M. Šimčák, DS: F. Drenko. Div.: 90.

DOBŠINÁ: 1 Bohuš Kašpar – 6 Samuel Čonka, 12 Jakub Polanecký, 2 Ivan Gallo, 9 Marián Gábor, 5 Marián Bubenčík, 3 Peter Fabián (C), 10 Patrik Holmok (46´ A. Paulík), 8 Mário Tokarčík, 4 Marek Ogurčák (73´ J. Gelda), 17 Adam Labuda (66´ A. Lalík).

milos gallo 13BETLIAR: 20 Samuel Cirbus – 3 Ľubomír Árvay, 4 Lukáš Boňko, 5 Lukáš Jasenka, 6 Lukáš Poťmák, 7 Matej Chochol, 8 Viktor Mihalík, 9 Martin Arvay, 10 Miloš Gallo, 14 Marián Marciš (C), 16 Marek Pástor.

Domácim sa takmer podarila odveta za výsledok doiahnutý v jesennej časti u dnešného súpera. Prvý polčas však vyzeral pre Dobšinčanov hrozivo, keď hostia viedli už 2:0 a navyše nepremenili ešte pokutový kop, ktorý v 14. minúte zahrával Miloš Gallo. Nevieme, čo padlo na adresu domácich hráčov, ale takmer zázračne vsietili súperovi od 58. do 90. minúty až päť gólov takmer každých 10 minút. Do streleckej tabuľky sa dvomi gólmi zapísal aj Marián Gábor z domácich a Matej Chochol z hostí. Dobšinčania sa na jar prebrali z jesennej letargie a herne si počínajú oveľa lepšie. Výsledok z jesene Betliar – Dobšiná 6:0.

TJ Sokol Pača – TJ Baník Rožňavské Bystré 0:4 (0:2). G: R. Rochl 2, J. Benedik, M. Zagiba (vlastný PA),  Hralo sa bez kariet. R: R. Klinko – D. Poťmák, J. Ďuríček, DS: O. Vysoký. Div.: 54.

PAČA: 1 Ladislav Harhovský (C) – 10 Matej Zagiba, 7 Michal Tóth, 6 Ľubomír Lukáč, 5 Róbert Adam, 11 Ľubomír Gajdoš, 13 Jozef Gulykás, 4 Radovan Dlugoš, 8 Adrián Pipoly, 3 Rastislav Pásztor, 15 Peter Šimon.

robert rochl bystre 21aBYSTRÉ: 1 Dárius Forgáč – 3 Tomáš Ivanič, 10 Július Benedik, 13 Peter Milko (56´ L. Fabian), 19 Róbert Rochl4 Adam Rochl (69´ P. Minčík), 5 Milan Gallo (C), 6 Marián Molnár, 17 Viliam Gallo (81´ M. Palička), 12 Ján Ivanič, 18 Adrián Krága.

Hostia mali v tomto zápase v kolektíve Pačanov odovzdaného súpera, ktorý proti lepšie postavenému súperovi v tabuľke už v 7. minúte si vsietil vlastný gól z kopačky Mateja Zagibu a navyše v 56. minúte Ľubo Lukáč nepremenil proti Bystranom pokutový kop. Strelecky sa po niekoľkých neúspešných kolách predviedol aj Róbert Rochl z družstva Bystrého, ktorý si takto upevnil v streleckej súťaži svoje 1. miesto o dva góly. Pochváliť treba obidva kolektívy za slušnú hru. Po prvýkrát sa v bystranskom mužstve v majstrovskom zápase predstavil jeho nový hráč Marek Palička. Výsledok z jesene Bystré – Pača 6:1.

paca bystre 0 4a

FK Baník Drnava – MFK Rožňava B/Rudná 1:5 (0:1). G: K. Šoltés - J. Figúr 5. ČK: R. Kovács - 0, ŽK: K. Kovács - L. Dávid. R: P. Gálik – R. Farkaš, M. Vávrová, DS: G. Farkaš. Div.: 89.

DRNAVA: 1 Gabriel Józsa – 2 Ján Kovács, 14 Róbert Kovács, 11 Brian Šoltés, 16 Erik Polyák (46´ K. Kovács), 12 Gellért Zsilla (57´ A. Parada), 6 Roman Viola, 5 Jakub Maliňák, 19 Patrik Repaszky (57´ J. Rencsok, 71´ G. Petro), 10 Kilián Šoltés (C), 18 Adrián Szaniszló (46´ T. Lipták).

jaroslav figur 17RUDNÁ: 25 David Oravecz – 15 Ondrej Sanisló, 9 Jozef Korfanta (8  D. Kakalejčík), 4 Ondrej Vysoký, 5 Ján Urban, 18 Zoltán Breuer (15´ S. Hric), 17 Valerii Kovernyk, 2 Stanislav Ďuriček (82´ Cs.Ovary), 7 Ladislav Dávid, 11 Jaroslav Figúr, 8 Zoran Molčan (C) (57´ G. Labina).

Od začiatku stretnutia boli hostia lepším mužstvom na malom ihrisku v Drnave. Góly začali strieľať už od 27. minúty. Pomohlo k ďalšej streleckej aktivite i vylúčenie domáceho hráča Róberta Kovácsa za stiahnutie súpera v gólovej situácii v 38. minúte. Keďže hostia boli posilnení o dvoch hráčov z V. ligy, prejavilo sa najmä v tom, že jeden z nich, Jaroslav Figúr, vsietil rekordný počet gólov v tomto ročníku súťaže 7. ligy, keď domáceho brankára prekonal až 5-krát. Výsledok mohol byť ešte o gól lepší pre hostí, keď Zoran Molčan z Rudnej nepremenil v 42. minúte pokutový kop. Domácim nepomohlo k lepšiemu výsledku ani päťnásobné striedanie hráčov z lavičky. Výsledok z jesene: Rožňava B/Rudná – Drnava 5:2.

OFK Vyšná Slaná – TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 1:1 (0:0). G: B. Kuzma - A. Prónyai. ŽK: Š. Domik,.O. Leskovjanský, M. Gallo  A. Rigó, R. Madarász, R. Bubenčík, M. Lovas. R: M. Uharček – P. Béreš, J. Ďuríček, DS: L. Šalamon. Div.: 50.

SLANÁ: 1 Roman Lindák – 6 Gustav Keršák, 9 Ondrej Leskovjanský, 5 Ján Simeon Želinský, 12 Adam Gallo, 16 Ján Gallo, 18 Branislav Kuzma (C), 19 Matúš Poliak, 8 Miroslav Seman, 10 Štefan Domik, 7 Martin Gallo.

DLHÁ LÚKA: 1 Marián Manko – 14 Roderik Šoltés, 22 Ivan Bošela, 19 Ladislav Varga (C), 21 Maroš Bakoš, 17 Roman Bubenčík, 11 Mário Lovas, 7 Roland Madarász, 9 Attila Prónyai, 10 Arnold Rigó, 18 Michael Boroš.

Očakávaný súboj prvých dvoch celkov 7. ligy zaostal za očkávaním. V chladnom počasí začali obidva celky opatrne. Domácim chýbali v predchádzajúcich kolách vylúčený D. Kalis a Jerguš Barnák a na striedačke mali len Jokyho Barnáka. Hralo sa prevažne v strede ihriska bez nejakých výrazných gólových príležitostí. Domáci sa snažili čosi vymyslieť, ale nedarilo sa im. Hosťom sa darilo odvracať všetky ich strelecké pokusy. V 25. min. prízemnú strelu B. Kuzmu vytlačil s námahou na roh brankár hostí. Hostia potom v 35. min. nastrelili konštrukciu domácej brány, a to bolo v I. polčase všetko. V II. polčase sa obraz hry nezmenil. Hostia sa však po ojedinelom rohu a trme-vrme v domácej 16-tke ujali vedenia v 52. min. Gól strelil Attila Prónyai. Domáci potom zrýchlili hru, ale nevychádzala im finálna časť akcií. Vyrovnania sa dočkali v 77. min. B. Kuzmom, s gólom, ktorý krásne vsietil z priameho kopu. Vzhľadom na priebeh zápasu výsledok zodpovedá priebehu zápasu. (V. Lukáč)  Výsledok z jesene Dlhá Lúka – Vyšná Slaná 1:1.

OTJ Honce – TJ Baník Rakovnica 3:0 )2:0). G: R. Árvay, M. Gábor, P. Hajdu. ŽK: 0 - Š. Krága. R: J. Molnár – M. Ďuríček, DS: J. Kerekes, Div.: 100.

HONCE: 20 Michal Sabo – 15 Milan Gallo, 6 Ľubomír Zatroch, 4 Norbert Gallo, 14 Marek Vranec12 Marek Gábor, 2 Radovan Árvai, 10 Ján Pástor (C), 9 Lukáš Fafrák, 7 Michal Dorčák, 11 Peter Hajdu.

RAKOVNICA: 1 Miroslav Bodor (46´ A. Mujzer) – 30 Igor Čižmár, 17 Lukasz Prodochl, 19 Jozef Sklenár, 18 Caba Koncz (C), 4 Pavol Brdár, 20 Luboš Korintuš, 11 Juraj Červenák, 5 Ondrej Vavrek, 7 Štefan Krága, 8 Matej Lompart.

Ťažko je hodnotiť úroveň tohto derby stretnutia mužstiev z konca tabuľky, na ktoré sa však prišla v chladnom počasí pozrieť najvyšššia divácka návšteva 18. kola aj zo širšieho okolia. Hostia prekvapujúco postavili do brány hráča, ktorý ťažko nielekdy hrával na tomto poste a svojho bránkára č. 1 postavili do poľa. Domácim Hončanom to vyhovovalo a do polčasu strelili Rakovničanom dva lacné góly. Samozrejme, že sa to prejavilo na disciplíne hosťujúceho mužstva a pred polčasom si medzi sebou spoluhráči tvrdo vymieňali názory. Už sa zdalo, že diváci celý zápas neuvidia. Hostia sa napokon upokojili a zápas dokončili. Na bránu domácich po celý čas však nevystrelili ani raz. Výsledok z jesene Rakovnica – Honce 8:0.

III. LIGA SD VÝCHOD – 18. KOLO

FK Svit – MFK Rožňava 4:1 (1:0). G: M. Klein, J. Benko, V. Papánek, M. Uhrin – F. Hajdúk. ŽK: D. Cimerman, P. Gábor, M. Uhrin – Vh. Fabian, N. Podracký. R: R. Grich – O. Pristáč, V. Kandráč. Div.: 20.

SVIT: 25 Jozef Franko – 8 Matúš Lukáč, 3 Adam Lašan, 11 Dominik Cimerman, 13 Samuel Štec, 2 Marko Masloviak (65´ S. Kubo), 9 Matúš Uhrín, 6 Ján Benko (C), 7 Vladimír Papánek (89´ D. Faix), 12 Patrik Gábor, 10 Marko Klein.

ROŽŇAVA: 1 Kristian Horňak – 16 Nikolas Podracký, 7 Jozef Fedor, 6 Patrik Škvareniak, 18 Filip Hajdúk, 8 Richard Tobias Želinský (C), 5 Matúš Šeďo, 3 Viktor Szilardi, 17 Patrik Varga, 11 Michael Ligart (55´ J. Dekan), 9 Šimon Domik (46´ Ch. Fabian).

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Medzilaborce – Veľký Šariš 2:3, Sabinov – Spišská Belá 2:1, Stará Ľubovňa – Spišské Vlachy 1:1, Košická Nová Ves – Svidník 0:1, Ľubotice – Poprad-Stráže 4:0, Kežmarok – Janočko – Academy 2:5.

III. LIGA MD VÝCHOD VsFZ – 18. KOLO

FK Svit – MFK Rožňava 4:2 (1:2). G: T. Duda 2, N. KolpaskýĽ. Horňák – L. Szaszák, Š. Šimon. R: O. Pristáč – R. Grich, V. Kandráč. Div.: 30.

SVIT: 1 Tobiáš Cimerman – 16 Tobias Harniš (41´ J. Oprendes), 11 Tomáš Kohút, 3 Jakub Pilko, 2 Samuel Silný (70´ J. Šandor), 4 Stanislav Černohorský (C), 6 Ľubomír Horňák (74´ M. Gábor), 10 Timotej Duda, 8 Nathan Kolpaský (74´ M. Čonka), 5 Daniel Kiška, 7 Kristián Džurník.

ROŽŇAVA: 17 Dávid Lipták – 28 Šimon Šimon, 25 Dávid Dókus, 27 Filip Rusnak, 31 Martin Mikolaj, 37 Peter Rogos (60´ R. Sztelo), 15 Roderic Farkaš (C), 29 Samuel Petergáč, 23 Tomáš Katona (64´ T. Dulovec), 30 SEBASTIAN ALBERT, 22 Lukáš Szaszák.

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Medzilaborce – Veľký Šariš 1:1, Košická Nová Ves – Svidník 0:2, Stará Ľubovňa – Spišské Vlachy 3:1, Sabinov – Spišská Belá 1:0, Ľubotice – Poprad-Stráže 1:1, Kežmarok – Janočko Academy 6:2.

III. LIGA SŽ – sk A – 13. KOLO

FA BENECOL Košice – MFK Rožňava 3:1 (1:0). G: L. Juda, J. Lorinc, S. Klepáč – L. Szaszák. ŽK: Á. Gášpar, J. Hájek – M. Šofránko, R. Polyák, R. Sztelo. R: T. Varga. Div.: 25.

BENECOL: 22 Ádám Gáspár – 74 Jakub Hájek, 29 Jakub Lorinc, 46 Patrik Mády, 45 Lukáš Seman (52´ E. Toperczer), 51 Lukáš Hajduk (61´ D. Behina), 19Ladislav Juda, 23 Tomáš Hančák, 75 Dominik Homola (61´ M. Krepelka), 69 Šimon Šoltés (C), 8 Kristián Durkáč (52´ S. Klepáč).

ROŽŇAVA: 13 Martin Šofránko, 32 Adam Ondrejčík, 65 Gregor Vrzal, 31 Tomáš Rogos, 40 Lukáš Szaszák (C), 34 Marko Tkáč, 77 Rastislav Stehlo, 47 Richard Sztelo (67´ Ch. Marc Pulen), 37 Roman Polyák, 91 Sebastian Schneebauer, 35 Hugo Domik (67´ F. Máté).

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Slávia TU Košice – Čaňa 2:1.

III. LIGA MŹ sk A VsFZ – 13. KOLO

FA BENECOL Košice – MFK Rožňava 1:5 (1:1). G: L. Acquaroni Maľa – L. Lentvorský 2, S. Michalík, D. Podracký, A. Turek. R: T. Varga. Div.: 40.

BENECOL: 1 Peter Uchaľ – 79 Matúš Trojčák, 18 Dominik Hintoš, 95 Tobias Hurka, 27 Richard Janke, 86 Luca Acquaroni Maľa, 40 Dávid Palečko, 84 Gabriel Palečko (C), 66 Lukáš Kantor, 56 Ema Macháčková, 11 Gregor Polačko, 72 Samuel Holečko, 6 Benjamín Orgován, 52 Oliver Džudža, 48 Jakub Matúš, 24 Daniel Dvorčák.

ROŽŇAVA: 99 Samuel Sedlák, 30 Lucas Lentvorský, 14 Dominik Podracky, 74 Lukas Angyal, 39 René Zagiba, 80 Marek Mako, 90 Matúš Szantai, 76 Alex Turek (C), 94 Michal Švarc, 42 Samuel Michalík, 21 Gabriel Gérecz, 32 Kristián Szarka, 45 Matej Szaszák, 11 Leonard Klinko, 73 Adam Demény, 36 Brian Madáč, 47 Richard Ostatník.

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Slávia TU Košice – Čaňa 9:0.

4. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 12. KOLO

TJ Baník Rožňavské Bystré – FK Baník Drnava 2:0 (0:0). G: M. Tolnai, P. Sidor. Hralo sa bez kariet. R: M. Vávrová. Div.: 30.

BYSTRĚ: 1 Igor Karalo – 4 Róbert Meško, 18 Peter Ďurský (C), 3 Martin Grebec (35+1´ T. Tomková), 20 Patrik Sidor, 7 Milan Tolnai, 17 Richard Palička, 11 Jakub Šimko, 21 Jozef Ferko, 10 Štefan Rusó, 14 Marcel Čipka.

DRNAVA: 1 Karol Gábor – 18 Alexander Rézmüves (C), 3 Štefan Gebe, 4 Bryan Polyák (50´ J.Lipták), 6 Tomáš Hagovsky, 8 Sebastián Varga, 9 Ronaldo Horváth, 11 Tibor Kóňa (35+1´ M. Gono) , 12 Milan Darvas, 14 Oliver Fábián, 13 Adrián Černák.

TJ Papiereň Slavošovce – MFK Dobšiná 3:0 (1:0). G: A. Tomi, S. Tomi, L. Kotlár. Hralo sa bez kariet. R: M. ,Lompart. Div.: 10.

SLAVOŠOVCE: 1 Marek Šimko – 10 Daniel Boldi, 7 Adrián Tomi (C), 3 Samuel Tomi, 2 Alexander Racz, 5 Erik Karalo, 11 Kristián Timko, 6 Edo Kučerák, 9 Leon Kotlár, 4 Lukáš Boldy, 8 Kamil Ruszo.

DOBŠINÁ: 99 Rastislav Vikartovký – 18 Samuel Breuer, 19 Erik Spišák, 11 David Vikartovský, 9 Lukáš Horváth, 21 Adrián Červenák, 17 Kristián Červenák, 14 Matej Leffler (C), 12 Peter Adrián Ferko, 15 Peter Červenák, 16 Eduard Gono.