streda, 01 august 2012 17:31

Bystrania by radi v novom futbalovom ročníku nadviazali na minulú sezónu Doporučený

Napísal(a) Miloš Leng
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Už len niekoľko dní nás delí od začiatku nového ročníka OFM v našom okrese Rožňava. V krátkej letnej prestávke sa aj futbalisti TJ Baník Rožňavské Bystré - účastník I. triedy, pokúšali vylepšiť čo-to na svojej hre. V tomto období odohrali 3 prípravné zápasy, z toho 2 na domácom turnaji v Rožň. Bystrom. Výsledky prípravných zápasov: R. Bystré - Rakovnica 3:3, R. Bystré - Rudná 1:2, R. Bystré - Nižná Slaná  4:1.
Okrem týchto zápasov mužstvo pod vedením trénera Ľubomíra Galla 2x v týždni trénovalo. Do kádra sa vrátil po ročnom hosťovaní z Rakovnice Ján Tomko, na ročné hosťovanie príde Ján Gonos z Betliara a Peter Šimon z Gemerskej Polomy. Hosťovanie u nás sme predĺžili aj Ferovi

Čapovi z Rakovnice. Tieto transfery je však nutné ešte dotiahnuť do úplného konca, keďže od 1.7.2012 platí nový prestupový poriadok, prechádza sa na elektronický systém registrácie hráčov a ďalších úkonov súvisiacich s futbalom v rámci celého Slovenska. Naďalej nemôžeme rátať s Jánom Gallom - farárom, ktorý po ťažkom zranení kolena a niekoľkých operáciách sa zatiaľ len zotavuje.
Do novej sezóny 2012/2013 vstúpi tím Rožňavského Bystrého v tomto zložení: predseda TJ: Miloš Leng, tajomník a tréner: Ľubomír Gallo, vedúci mužstva: Ján Gallo.
Hráči: Cs. Koncz, T. Kuchta, Ján Gallo, Jaro Gallo, V. Valent, R. Krága, Š. Dorkin, M. Leng, Š. Rusnyák, F. Čapó, P. Šimon, P. Minčík, Ján Urban st., J. Urban ml., J. Tomko, Ján Gonos , O. Ujházi, P. Bernát.
Bystrania by radi nadviazali na minulú sezónu. Chceli by sa pohybovať v hornej časti tabuľky a  zlepšiť svoj herný prejav, aby pritiahli na svoje ihrisko ešte viac divákov ako doteraz. Už túto nedeľu Bystrania cestujú na svoj prvý majstrovský zápas k nováčikovi súťaže, na Dedinky.
Rožňavské Bystré bude mať zastúpenie aj v súťaži starších žiakov, ktorí pod vedením trénerov Cs. Koncza a M. Ďurského vstúpia do súťaže začiatkom septembra.
Miloš Leng

Baník Rožňavské Bystré - Vyžrebovanie - jeseň 2012

{jcomments on}

 

Čítať 1994 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:10

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!