nedeľa, 13 október 2013 18:18

Čapo z Rudnej v zápase s Krásnohorskou Dlhou Lúkou tromfol aj najlepšieho strelca súťaže Jána Čižmára

Napísal(a) MG-OD
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Kto nebol v nedeľu predpoludním na futbalovom zápase I. triedy v Rudnej, nevie, ako sa bojuje o pozíciu prvého v tabuľke. Stretli sa dve momentálne najlepšie mužstvá súťaže, ktoré mali zhodne nielen počet získaných bodov, ale aj počet prehier a remíz. Domácich chválil najmenší počet obdržaných gólov v bráne - 8, hostí zase vynikajúci počet strelených gólov – 53. Očakával sa teda vyrovnaný zápas, čo nakoniec potvrdil takmer aj výsledok. Strelecká pohoda najlepšieho strelca domácich Fr. Čapa prevýšila najlepšieho strelca hostí i súťaže J. Čižmára a tak si Rudňania zapísali aj vďaka tomuto hráčovi, ktorý vsietil obidva góly za domácich, veľmi dôležité tri body do tabuľky. Po prvýkrát sa tak ujali vedenia v jesennej časti majstrovstiev a týždeň si istotne na tomto mieste pohovejú. Väčšina ostatných zápasov sa vyznačovala číslom 4, ktoré zaznamenali víťazné družstvá Vyšnej Slanej, Vlachova, Honiec a Jablonova nad Turňou. Najmenej gólov videli diváci v Bohúňove, kde Bystrania po víťaznom polčase sa nakoniec rozišli s domácim súperom remízou, ktorá hovorí, že mužstvo

ešte nie je v úplnej pohode po dvoch prehrách a strate prvého miesta v tabuľke. Z posledného miesta v tabuľke sa po tomto kole odpútali Vlachovčania, ktorí hladko porazili Dedinky 4:1 a so 6. bodmi sú zatiaľ predposlední.

Výsledky 11. kola: Bohúňovo – Rožň. Bystré 1:1, Honce – Dlhá Ves 4:2, Jablonov n/T – Štítnik 4:1, Hrhov – Vyšná Slaná 1:4, Vlachovo – Dedinky 4:1, Rudná – Krh. Dlhá Lúka 2:1. Zápas Slavošovce –Drnava preložili kvôli svadbe hráča hostí na iný termín.

NEKOMPLETNÁ TABUĽKA I TRIEDY PO NEÚPLNOM 11. KOLE:

 

Čítať 1613 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:11

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.