JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/drnava/9
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/drnava/9
sobota, 16 október 2010 20:59

Drnavskí ligoví dorastenci v Jasove mali ešte v poslednej minúte na kopačkách vyrovnávajúci gól

Napísal(a) HCKošice_19

Z ligového dorasteneckého futbalu Jasov - Drnava 4:3Jasov - Drnava 4:3 (2:1), góly za hostí: Kili Šoltés 3x, bez kariet.
Na sobotňajší piatoligový dorastenecký zápas 9. kola chlapci z Drnavy vycestovali do Jasova s cieľom prekvapiť súpera, ktorý stál pred týmto kolom na 2. mieste a ich cieľom je postup. Drnave však chýbalo až kvarteto kľúčových hráčov (A. Görgei, J. Kovács, P. Kovács, P. Macko) a preto nastúpil na zápas aj Richard Bryndza, hráč, ktorého sme na trávnikoch už nevideli jeden rok. V takejto oslabenej zostave sa nemohlo veľa čakať od Drnavy, no z minima vyťažili maximum a v posledných minútach práve Bryndza mohol ešte aj vyrovnať.
Drnava nastúpila s defenzívnou zostavou, no predsa po 100 sekundách

sa dočkali hneď gólu. Domáci brankár vybehol pred Bryndzu, aby odvrátil akciu Drnavy, no lopta sa dostala k Emödimu, ktorý poslal naspäť loptu pred vápno, odkiaľ Kili Šoltés skóroval lobom cez brankára. Drnava dlho držala tesný výsledok, ale za päť minút sa podarilo domácim otočiť stav na 2:1. Domáci mali viac z hry, Drnava sa celý polčas len bránila. V 45. min. však Kili šiel sám na bránku, no jeho zakončenie bolo nepresné. Polčas 2:1. Kuriozitou prvého polčasu bolo, že za celých 45 minút sme nevideli ani jeden faul. Hralo sa veľmi čisto na oboch stranách.
Do druhého polčasu nastúpili hostia s tým, aby neinkasovali a aby sa im podarilo ešte získať bod. Tieto ciele sa však domácim rýchlo podarilo pochovať. Za 5 minút Drnava opäť inkasovala góly a razom to bolo 4:1. Hostia už boli zrelí na uterák, no v 70. min. Drnava zaznamenala kontaktný gól. Po rohu Emödiho sa lopta dostala opäť ku Kilimu a ten svojím druhým gólom znížil na 2:4 z pohľadu hostí. Pätnásť minút pred koncom sa to zamotalo ešte viac - Kili zaznamenal hattrick - na kopačkách domácich bolo badať nervozitu. Drnava mala viac z hry v posledných minútach a vypracovala si gólovú šancu, ale Bryndza, ako to bolo spomenuté už na začiatku, nedal v stopercetnej šanci. A tak konečné skóre: Jasov - Drnava 4:3.
Zostava Drnavy: 22 - Dávid Vozár – 2 - Norbert Kovács, 3 - Robi Kardos, 5 - Attila Herczeg, 7 - Robert Szöcs – 4 - Flórián Emödi(C), 8 -Tomáš Cseh, 11 - Jaroslav Soják, 9 - Jakub Čelovský – 10 - Kilian Šoltés, 6 - Richard Bryndza, striedal: 12 - Gabriel Kiss.
Ostatné výsledky: V. Liga JZ (dorast) 9. kolo: Helcmanovce – Valaliky 2:1, Góly: Markulík, Džerenga – Vraňo, Domaňovce – Rudňany 1:1, Góly: Kusy – Sova, Kechnec – Slovinky 7:0, Góly: R nenahlásil, V. Folkmar – V. Ida 4:0, Góly: Pevný 2, Jalč, Burian, Medzev – Jaklovce 2:1, Góly: Vlček, Sopola - Humeňanský Dominik.