JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/dlha
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/dlha
pondelok, 09 apríl 2012 13:41

Futbalový zápas v Rožňavskom Bystrom sťažoval silný vietor a hlavný rozhodca Doporučený

I. trieda: Rožňavské Bystré - Dlhá Ves  2:1 (1:0). V chladnom veľkonočno-nedeľom počasí sa v Rožňavskom Bystrom hral od začiatku bojovný zápas 16. kola I. triedy. Bystrania začali v ňom lepšie a vytvorili si miernu prevahu. V 15. minúte dlhý Konczov výkop stopéri hostí podcenili, loptu medzi nimi vybojoval J. Urban ml., ktorý z 10 metrov prestrelil brankára Dlhej Vsi. 1:0. Bystrania sa naďalej snažili dobyť bránu hostí, no ich akcie vo väčšine prípadov končili pred 16-kou, alebo nepresným zakončením. Hru opäť sťažoval silný vietor a rozhodca Rási, ktorý často kúskoval hru.
V druhom polčase Bystrania pokračovali vo svojej snahe, no gól padol

do ich siete. Po nedorozumení v domácej obrane v 65. minúte sa lopty zmocnil útočník hostí a zblízka nedal Konczovi šancu. 1:1. Hra sa po tomto góle vyrovnala a čakalo sa, na ktorej strane padne ďalší gól. V 70. minúte po faule na Dorkina, Jaro Gallo z priameho kopu nádhernou strelou pridal druhý gól Bystanov. 2:1. Výsledok mohol ešte poistiť Minčík, ktoré nájazd likvidoval brankár Dlhej Vsi. Hostia tiež ešte pohrozili nebezpečnými protiútokmi, no Bystrania už tento výsledok udržali.
Pred 40 divákmi rozhodoval Rási.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Kuchta, Jaro Gallo, Ján Gallo, Dorkin, Valko, Čapó, Krága, Leng, Minčík, J. Urban ml. Striedali: Valent, J. Urban st.
Miloš Leng

{gallery}futbal/2012/dlha{/gallery}

TABUĽKA FUTBALOVEJ I. TRIEDY
domáce zápasy                                                                    zápasy hrané vonku

Čítať 2417 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:17