×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/4kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/4kolo
pondelok, 29 august 2011 13:46

Lukáš Hajdu z Bystrého sa tromi gólmi proti Jablonovu zapísal ako ďalší skvelý strelec Doporučený

Rožňavské Bystré - Jablonov nad Turňou 3:0 (1:0 ), góly: Hajdu 3. Vo veľkej horúčave a na tvrdom teréne sa v ďalšom majstrovskom zápase viac darilo domácim, hlavne Lukášovi Hajduovi, ktorý bol autorom všetkých troch gólov Bystrého.
Od úvodu aktívnejší Bystrania sa snažili vytvoriť si tlak na bránu hostí. V 10. minúte sa z 25. metrov oprel do lopty Hajdu a tvrdou strelou k tyči prekonal prvý raz brankára Jablonova. 1:0. Bystrania sa aj ďalšom priebehu 1. polčasu snažili, vytvorili si viac čistých šancí, no Rusnyák, Urban ani Minčík svojimi strelami nepochodili. Hostia sa počas celého zápasu dostali najďalej len po 16-ku domácich, odkiaľ svojimi nepresnými strelami Koncza veľmi

nepreverili. V druhom polčase Bystrania ešte pridali a prevaha nad súperom už bola viditeľnejšia. Opäť veľké šance nepremenili Čapó, Urban, Valko. Chýbal im väčší dôraz v koncovke. Prišla 75. minúta a Hajdu z podobnej vzdialenosti ako pri prvom góle opäť tvrdou strelou prekonal brankára Jablonova. 2:0. V 83. minúte hráč Jablonova zrazil v 16-ke Urbana a nariadenú penaltu Hajdu bezpečne premenil. 3:0. Vzávere ešte Valkova strela opečiatkovala brvno bránky hostí.Pred 100 divákmi rozhodoval Farkaš, asistenti Petro a Poťmák.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Ján Gallo, Jaro Gallo, Hajdu, Kuchta, Dorkin, Rusnyák, Leng, Čapó, Minčík, Urban. Striedali Valko, Bernáth.