JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/drnava
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/drnava
nedeľa, 19 august 2012 21:40

Na hostí z Bystrého stačil Drnave na víťazstvo jeden strelec – Rencsok s piatimi gólmi Doporučený

Drnava - Rožňavské Bystré 5:0 (3:0). Bystrania na svoj ďalší zápas 3. kola cestovali k lídrovi I. triedy do Drnavy v dobrej nálade, no pozabudli, že teraz to bude iný súper ako Dedinky. Ich slabý, nevýrazný výkon bez patričného nasadenia ocenili Drnavčania piatimi gólmi, ktoré všetky strelil Rencsok.  V úvode nevyzeralo, že to bude také jednoznačné a väčšinou sa hralo iba medzi 16-kami. V 19. minúte po chybnej rozohrávke v strede ihriska a následnej čistej prihrávke do ofsajdu sa Rencsok sám proti Konczovi bez problémov presadil. 1:0. Podobne padol aj druhý gól po hrúbke v rozohrávke a následnej ofsajdovej prihrávke zvýšil Rencsok na 2:0. Bystrania, ktorí tu chceli hrať technický futbal zistili neskoro, že na

tomto tvrdom a nerovnom teréne to bude obtiažne. Navyše zabudli na dôslednejšie pokrývanie domácich hráčov, ktorí si spokojne mohli hrať svoju hru. Z ďalšej chyby v obrane, v 44.  minúte  tak Rencsok pridal tretí gól. 3:0
Bystrania sa v prvom polčase v útoku takmer vôbec nepresadili, na bránu domáceho brankára vyslali iba 2 slabučké polostrely. Ich hra bola nevýrazná s nepresnými prihrávkami.
Druhý polčas mal podobný priebeh ako prvý. V 61. minúte po nedôslednom pokrytí v 16-ke opäť Rencsok hlavou bez námahy zvýšil na 4:0. Piaty gól Bystrania opäť dostali po trestuhodnej chybe vo svojej 16-ke a bolo 5:0. Bystrania mohli znížiť, no Urban sám pred domácim brankárom netrafil bránu.
Pred 80 divákmi rozhodoval J. Chomjak.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz, Dorkin, Jaro Gallo, Ján Gallo, Krága, Šimon, Ján Gonos, Čapó, Kuchta, Minčík, Urban ml.   Striedali: Leng, Tomko, Ujházi.