JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/drnava/30
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/drnava/30/karol
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/drnava/30/karol
utorok, 28 jún 2011 15:13

Na rozlúčku s II. triedou prišiel do Drnavy na zápas s Bystranmi nebývalý počet divákov Doporučený

Napísal(a) Florian Emödi

DRNAVA – Rožňavské Bystré 5:2 (3:1), góly: Mázik 2, R. Kovács 2, Búlik - J. Urban ml. 2. Posledný zápas pre majstra II. triedy v ročníku 2010-2011 bol už len z kategórie exhibičných. Sobotňajší zápas medzi Bohúňovom a Hrhovom vyriešil situáciu na popredných priečkach, a hostia z Bystrého pricestovali tiež s istotou, že 3. miesto už nestratia. Na zápas prišlo veľmi veľa ľudí, rozhodcovia aj hráči z iných mužstiev boli zvedaví na rozlúčku Drnavy a Bystranov s II. triedou. Zápas rozhodoval Gallo.
Obe mužstvá hrali veľmi uvoľnene, šance sa striedali na oboch stranách. J. Urban ml. pohrozil párkrát domácim, no mieril nepresne, a

tak veci do svojich rúk vzal domáci R. Kovács a otvoril skóre. Do Mázikovej strely tesne pred brankárom vložil nohu a mohol tak oslavovať svoj prvý gól v sezóne. 1:0. Darilo sa mu aj ďalej, po peknej individuálnej akcii nedal šancu brankárovi a delovkou rozvlnil sieť druhýkrát. 2:0. Šance na oboch stranách sa opäť začali striedať. Urban ml. aj Urban st. mohli skórovať, no boli to opäť domáci, ktorí vďaka úsiliu Petra a kreativite Mázika zvýšili stav už na 3:0. Do konca polčasu sa však predsa len podarilo topkanonierovi II. triedy J. Urbanovi ml. skórovať. Na jeho peknú hlavičku bol už aj Zakhar prikrátky. Polčas 3:1.
Začal sa posledný polčas pre tieto mužstvá v II. triede. Drnava začala aktívnejšie a Búlik to korunoval ďalšou prekrásnou strelou do horného rohu brány. 4:1. Mázik o pár minút neskôr opäť raz preukázal svoje kvality a po nádhernom sóle už zvyšoval na 5:1. Po tomto góle prišli už aj striedania na oboch stranách a Bystrania pomaly prebrali zápas do svojich rúk. Najprv zvonila len konštrukcia brány, no po chybe Búlika v 77. min sa Bystrania predsa len dočkali druhého gólu. Strelcom nebol nikto iný ako J. Urban ml.. 5:2. V posledných minútach ešte pohrozili domáci zo štandardiek. Najprv R. Kovács mieril len do rúk brankára a o pár minút z toho istého miesta Emödi trafil brvno. Po konečnom hvizde každý spokojne opúšťal ihrisko, v Drnave sa začali oslavy, ktoré trvali až do neskorej noci.
Zostava Drnavy: Zakhar - Garaj, Búlik, Kardos, G. Petro - R. Kovács, Mázik (70. min. Emödi), T. Petro, Krága - Orbán (72. min. Šoltés), L. Fábián (64. min. J. Kovács).