pondelok, 08 október 2012 10:47

Nad Pačou nebezpečne „krúžilo“ omladené mužstvo Kružnej Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Sokol Pača - Apex Kružná 3:2 (2:1). Konečne to bolo pravé „vzrúšo“ na ihrisku II. triedy v Pači. Asi 60 divákov z toho polovica z Kružnej videli v zápase 10. kola zvraty a statočný boj. Podstatné bolo, že iskra nezlomnosti preskočila na obidve mužstvá. Rozhodca to mal zložitejšie, lebo mal len jedného delegovaného asistenta, ale zápas zvládol na úrovni, nakoľko mu pomáhali aj hráči obidvoch mužstiev čistou hrou. 
Domáci sa ujali vedenia v 14. min. nádhernou strelou Lopatu z 30 m.

V 24. min. hostia vyrovnali Kerekešom, ktorý hlavou prekonal domáceho gólmana. 42. min. v  skrumáži pred brankárom hostí najmenší hráč Guykáš perfektne trafil.
Druhý polčas pokračoval náporom hostí a po strele jedného hráča hostí domáci hráč Cmorik  tečoval a hlavou prekonal svojho brankára. Útoky sa striedali na oboch stranách a brankári boli stále pernamencii. V 72. min. Gajdoš z otočky strhol vedenie domáceho mužstva. Hráči Kružnej sa nevzdávali a stále dobiedzali, ale nebolo im súdené, aby si odviezli z Pače aspoň bod. Rozhodoval Béreš. Po zápase povedali: starosta Kružnej pán Fábian: „Sme prestavbe, máme mladé mužstvo. Dnes dokázali, že ideme správnym smerom. Hrali dobre a čo je hlavné, že bojovali do konca.“ Domáci hráč Demjan: „Trošku sme mali obavy, lebo hostia sa pohybujú v čele tabuľky, ale našou taktikou a bojovnosťou sme zápas zvládli.“
Ladislav Székely

 

Čítať 1810 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:30

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!