nedeľa, 22 september 2013 17:44

Nečakané: Vyšná Slaná doma vyhorela v zápase s Honcami - nováčikom súťaže

Napísal(a) mg-od

Keď v sobotu Štítnik udrel tromi gólmi v druhom polčase na Bohúňovo a vyhral zápas 3:1 a v nedeľu predpoludním si ľahko poradila Rudná 6:0 s Hrhovom, zdalo sa, že domáce mužstvá nebudú mať problém pokračovať v 7. kole I. triedy proti svojim súperom a všetky zápasy vyhrajú. Pozápasové výsledky však nehovria celkom tak. Úlohu celkom nesplnili Dedinky so Slavošovcami, s ktorými len remizovali 1:1 a úplne vyhorela Vyšná Slaná s nováčikom z Honiec, ktorý ju v druhom polčase prekvapil a po prehratom polčase 2:1 strhol víťazstvo na svoju stranu. Keďže vo Vyšnej Slanej súperi ľahko body nezískávajú, je to pre Honce príjemný výsledok so ziskom troch bodv.  Je to zároveň najprekvapujúcejší výsledok tohto kola. Ostatné zápasy nepriniesli prekvapenia. Len bohatú úrodu gólov zo strany Krásnohorskej Dlhej Lúky a Drnavy. V Bystrom sa dobre držalo Vlachovo a v takmer vyrovnanom zápase prehrali s lídrom súťaže iba 0:2.

Výsledky I triedy 8. kolo: Rožňavské Bystré - Vlachovo 2:0, Rudná - Hrhov 6:0, Krásnohorská Dlhá Lúka - Jablonov n/T 7:2, Dedinky - Slavošovce 1:1, Vyšná Slaná - Honce 2:3, Štítnik - Bohúňovo 3:1, Drnava - Dlhá Ves 5:1.

TABUĽKA I. TRIEDY PO 8. KOLE:

NAJLEPŠÍ STRELCI I. TRIEDY PO 8. KOLE:

15 gólov: J. Čižmár (Krh. DLhá Lúka)

13 gólov: J. Urban (Rožň. Bystré)

9 gólov: G. Zsila (Krh. Dlhá Lúka)

8 gólov: J. Rencsok (Drnava)

7 gólov: F. Čapo (Rudná), O. Liptai (Vyšná Slaná), Š. Bodnár (Krh. Dlhá Lúka)

5 gólov: N. Bodnár (Hrhov)

4 góly: Bulik, Mázik (obaja Drnava), J. Rochl (Štítnik), Z. Laven (Štítnik), N. Kovesdi (Dlhá Ves), E. Tomi (Slavošovce), T. Anna (Krh. Dlhá Lúka), Minčík (Rožň. Bystré), P. Pál Baláž, M. Fifík (obaja Jablonov n/T),

3 góly: Z. Molčan (Rudná), A. Krága, P. Milko (obaja Štítnik), Cs. Flander (Dlhá Ves), J. Strelka, B. Kuzma (obaja Honce), Balco (Slavošovce), P. Zabrel, M.Gallo, O. Kračún (všetci Vyšná Slaná), A. Szanislo, Korintuš, E. Rigo (všetci Krh. Dlhá Lúka), M. Dunka (Hrhov), O. Šaláta (Jablonov n/T), I. Gallo (Vlachovo), atď.

Čítať 2150 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:30