JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/sport/futbal/konferencia
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/futbal/konferencia
nedeľa, 29 máj 2011 21:28

Od Drnavy čakalo desať futbalistov Brzotína desiatku, ale domáci strelci skončili na sedmičke Doporučený

Napísal(a) HC Košice_19

DRNAVA - Ml. Brzotín 7:0 (5:0), góly: Orbán 3, Mázik 2, Emödi, Fábián. Hostia pricestovali na zápas 26. kola II. triedy do Drnavy len desiati, a preto tlak na Drnavu rástol, lebo sa očakával od domácich futbalistov dobrý výsledok. Od úvodných minút domáci mali hru pod kontrolou, no hostia i o jedného menej hrali veľmi nebezpečne a vytvorili si minimálne štyri čisté tutovky.  Zakhar však dnes za sebou stiahol roletu, Mázik si konečne obul strelecké kopačky, Orbán sa zasa zaskvel hattrickom. Zápas rozhodoval Repaský, na zápas prišla asi stovka zvedavcov.
Hneď v 3. minúte, z prvej šance sa gólu dočkali domáci. J. Kovács centrom našiel Orbánovu hlavu a ten otvoril skóre. 1:0. Drnava pokračovala v útoku, o ďalších päť minút prišla opäť akcia z prava, tentoraz Emödi našiel Fábiána, a padol  už o 2 gól.

2:0. Domáci robili veľa chýb v rozohrávke a hostia ich mohli potrestať nie raz, no nestalo sa tak. Orbán sa zaskvel opäť v 21. min., keď nabehol na odkop Búlika a zvýšil už na 3:0. Mázik sa dočkal gólu po polhodine hry. Petro mu posunul loptu a domáci kanonier vypálil nechytateľne. 4:0. V 37. min Mázik skóroval druhýkrát, tentoraz potrestal chybu brankára. 5:0. S Brzotínom to už vyzeralo zle-nedobre,a preto im bodla prestávka. Polčas skončil 5:0.
V druhom polčase Drnava značne pribrzdila, a tak Brzotín mal viac možností skórovať, no skvelý Zakhar bol jednoducho neprestreliteľný. Drnava bola viackrát nachytaná v offsajdovej pasci a ťažko sa im presadzovalo v druhej štyridsaťpäťminútovke. Orbánovi však toto neprekážalo a zavŕšil svoj hetrik. Opäť po odkope Búlika. 6:0. Mázik, Emödi, Petro a Slávkay mali na kopačkách ešte nejaké šance, no skóre uzatváral, ako aj včera v dorastneneckom zápase, Emödi. Streleckú parketu mu skvelou nahrávkou pripravil Garaj. 7:0. Koniec! Drnava spravila obrovský krok ku stovke strelených gólov a čo je dôležitejšie, postup do I. triedy je už len krôčik od nich.
Zostava Drnavy: Zakhar - Búlik, Bukovič(46.min - Garaj), R.Kovács, J.Kovács - Emödi, Mázik, Petro, Krága(46.min - Slávkay) - Orbán, Fábián (74.min - Šoltés).
HC Košice_19

Ostatné výsledky
Kovstav - Pača 2:2 (0:0),
góly: Genči, Vil. Gallo - Lopata 2, ŽK: Vil. Gallo - Liška, M. Zagiba, R: K. Chomjak, DZ: Heveši, D: 20, Čoltovo - Kečovo 2:7 (0:1), góly: A. Jonáš, L. Jonáš - Zoller 4, Seman, Kubík, R. Lörinc , ŽK: 0 - Zoller, R: Iglai, DZ: Bodnár, D: 30, Dedinky - Rož. Bystré 2:1 (0:1), góly: T. Novák 2 (1 z 11 m) - J. Tomko, ŽK: Franko, S. Ogurčák - Mátyuš, R: A. Farkaš, DZ: Nagy, D: 50, Niž. Slaná - Jovice 7:1 (3:0) G: P. Milko 3, T. Regrút 2, Cangár 2 - K. Albert, ŽK: Junger, Slovák - 0, ČK: J. Junger (Nižná Slaná) R: Gallo, DZ: Šimšík, D: 20.

Hostia už prehrávali 0:2

Krásnohorská Dlhá Lúka – Gemerská Poloma 2:3 (2:1). Domáci hráči začali hrať s vervou, lebo chceli vymazať fiasko z minulého 22. kola. Už v 3. min. Korintus hlavou skóroval. 1:0. V ďalšej fáze hry ešte mali šance streliť gól, ale nebolo im súdené šance premeniť. Až v 25.  min. z pokutového kopu za faul v pokutovom území Gebe skóroval a upravil stav na 2:0. Niektorí hráči hostí znervózneli a začali komentovať výkon rozhodcu, ktorý ich však toleroval. Hostia dosiahli kontaktný gól až v 42. min. Urbanom a upravili stav na 2:1. Po prestávke sa hostia začali viac pohybovať, pridali na bojovnosti a v 51. min. najlepší hráč na ihrisku Gunár kapitálnou hlavičkou vyrovnal  na 2:2. Po následnej prihrávke hráča hosti Liptáka v 72. min. Zatroch ľahko skórova. 2:3. Pred 120 divákmi rozhodoval Molnár. Tréner domáceho mužstva sa vyjadril takto: „K zápasu nemám čo dodať!" Tréner hostí Benedik: "Po posledných slabých výkonoch sme vyradili starších hráčov a poslali madých, ktorí ukázal,i ako treba hrať so srdcom. Svojím pohybom a bojovnosťou potvrdili, že budeme na správnej ceste. Aj touto cestou im ďakujem".
Ladislav Székely

Ďalšie výsledky 23. kola:
Honce – Dlhá Ves 1:3, Lipovník – Plešivec 12:0, Jablonov n/T – Dobšiná 3:3, Betliar – Rudná 2:0, Vyšná Slaná – Vlachovo 1:2, Kružná – Brzotín 0:1.