JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/bystre/7
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/20/paca

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/bystre/7
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/20/paca
nedeľa, 16 september 2012 14:22

Snaživí Slavošovčania stihli doma v závere s Bystranmi iba skorigovať stav Doporučený

Slavošovce - Rožňavské Bystré 1:2 (0:2). I. trieda 7.kolo  15.9. 2012. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, no v 9. minúte po dlhom kolmom pase Jara Galla, Minčík hlavou z hranice 16-ky usmernil loptu hlavou do pravého horného rohu domácej brány. Vybiehajúci brankár domácich bol bez absolútne bez šance siahnuť si na loptu. 1:0. V ďalšom priebehu hry mali snaživý domáci mierne navrch, no iba po 16-ku Bystranov. Tam sa ich útoky končili na spoľahlivo hrajúcej obrane hostí. Bystrania vystrčili opäť rožky v 34. minúte. Na ľavej strane sa dostal k lopte Šimon a krížnou strelou z rohu 16-ky vymietol vzdialenejší horný roh domáceho brankára. 0:2 Domácich tento gól akoby zlomil a do konca 1. polčasu už

boli herne lepší Bystrania. V 38. a 43. minúte pohrozili dobrými strelami ešte Gonos a Čapo.
Začiatok druhého polčasu mali opäť mierne navrch Bystrania no domáci postupne hru vyrovnávali. V 70. minúte Bystrania nedokázali nakopnutú loptu pred 16-ku dostať do bezpečia, k lopte sa dostal domáci hráč a strelou po zemi znížil na 1:2. Domáci zvyšovali svoje úsilie na vyrovnanie, no pohromou pre nich mohla byť 31. minúta. Urban si ľahko poradil na polovici s domácim stopérom no jeho dlhé sólo na brankára skončilo len na brvne. Útoky sa potom striedali na obidvoch stranách. V 89. minúte poslal od pol ihriska ,,malú“ domov Urban, Koncz loptu chytil do rúk, no s nebezpečným nepriamym kopom si Bystrania poradili. Ďalších päť nadstavených minút (kvôli zraneniu Šimona ) bolo pre Bystranov infarktových. Obrovský záverečný tlak domácich však hostia nakoniec prežili a odniesli si cenné 3 body.
Pred 50 divákmi rozhodoval K. Chomjak.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz, Ján Gallo, Jaro Gallo, Valent, Kuchta, Gonos, Urban, Šimon, Tomko, Minčík, Čapó. Striedali: Leng, Krága.