nedeľa, 03 november 2013 16:10

Šokujúci stav 3:7 Krásnohorskej Dlhej Lúky s Vyšnou Slanou!!

Napísal(a) od

kdl vs1aV Slavošovciach videli diváci v upršanom počasí vyrovnaný predohrávaný zápas 14-teho kola. Hončania, aj keď herne neboli od domácich lepší, nakoniec si odviezli tri cenné body. Po nerozhodnom polčase 1:1, rozhodol o tom gól Rada Kuzmu, ktorý víťazný gól vsietil pár minút koncom zápasu. Niekoľkými nepresnými verdiktmi jedného z postranných rozhodcov si tento nezískal však ani domácich fanúšikov. Nedeľa predpoludní mala potvrdiť, kto na jeseň podával najstabilnejšie výkony. Rudná si zahrala proti druhému nováčikov – Štítniku, ale druhý polčas jej nesvedčil a hostia strelili dva góly a upravili stav zápasu na prijateľných 3:2. Šláger kola sa však hral popoludní v Krásnohorskej Dlhej Lúke, kde prišli na posledný zápas jesene Vyšnoslanci. Obidve mužstvá sú v tesnom závese za Rudnou a začiatok zápasu bol veľmi rušný s množstvom gólov. Zápas už v 4. min. otvoril najlepší strelec súťaže Čižmár, ale dvomi gólmi za sebou sa predstavili aj hostia strelcom Petrom Rogosom. Polčasový stav upravil domáci Bodnár na 2:2. V druhom polčase gólový koncert pokračoval, ale na prekvapenie

domácich divákov, len vďaka pohotovosti hostí spod Radzima. Neuveriteľnými ďalšími štyrmi gólmi k tomu prispel Zabrel a jedným O. Liptai a ešte aj P. Rogos. Za domácich pridal ešte jeden gól Bodnár. Týmto výsledkom preskočila v tabuľke domácich a zimovať budú na peknom 2. mieste. Kto nakoniec obsadí tretie miesto pred zimovaním, rozhodnú Drnavčania, ktorí majú k dobru ešte dva preložené zápasy. Krok s čelom tabuľky si však Drnavčania držia po víťazstve vo Vlachove 0:4, po polčase 0:3. V trápení pokračovali Hrhovčania, keď doma prehrali s Dlhou Vsou vysoko 1:4. Reputáciu si probovali vylepšiť Bystrania, keď doma porazili Dedinky ľahko 8:2.

Výsledky 14. kola I. triedy:

Rožň. Bystré - Dedinky 8:2, Krh. Dlhá Lúka - Vyšná Slaná 3:7, Rudná - Štítnik 3:2, Vlachovo - Drnava 0:4, Hrhov - Dlhá Ves 1:4, Jablonov n/T - Bohúňovo 2:1, Slavošovce - Honce 1:2.

II. trieda 14. kolo:
Nižná Slaná – Plešivec 3:1 (1:1) , Ml. Brzotín – Jovice 2:2 (0:0), Kružná – Krh. Dlhá Lúka B 5:0 (1:0), Lipovník – Gem. Hôrka B 3:0 (2:0).

Čítať 1839 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:47