×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/bystre
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/23kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/bystre
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/23kolo
nedeľa, 08 september 2013 23:01

V Bystrom sa hrhovskému kapitánovi raz aj začervenalo

Rožňavské Bystré - Hrhov 3:1 (2:0). I. trieda - 6. kolo - 8.9.2013. Góly za domácich: Urban 3. Od začiatku zápasu začali obidve mužstvá hrať útočný aktívny futbal, bez zbytočných špekulácií. Už v 2. minúte Liptákova delovka opečiatkovala brvno brány Hrhova a v zápätí Dorkinova strela šla tesne vedľa brány. Hostia boli v úvode vyrovnaným súperom, no neboli príliš nebezpeční. V 7. minúte vnikol po ľavej strane do 16-ky súpera Lompart, no jeho strelu zblízka brankár vyrazil. V 18. minúte si pripravil loptu na strelu Lipták, jeho strelu však brankár hostí opäť vyrazil. Do čistej šance sa dostal o minútu neskôr Urban, ale jeho strela po zemi sa odrazila iba od tyče pred Dorkina, a ten spálil ďalšiu tutovku. Obrana hostí v 26. minúte vyrobila hrúbku, k lopte sa dostal Urban a spoľahlivo zakončil. 1:0 V 28. minúte sa aj Hrhovčania prezentovali peknou strelou na Koncza, no ten si s ňou poradil. Kuchta v 31. minúte poslal dlhú loptu z obrany na polku súpera, tú predĺžil Lipták na Urbana, ktorý nezadržateľne vnikol do 16-ky a zvýšil na 2:0. V 37. minúte sa mohla ešte ujať strela z 35. metrov, ktorú vyslal

Jaro Gallo, no skončila len na tyči blízko spojnice hrhovskej brány.
Druhý polčas začali lepšie Bystrania a už v 46. minúte mohol Lompart zvýšiť stav, no jeho strelu zblízka brankár vyrazil. Potom prišiel nepochopiteľný útlm domácich, čo bola voda na mlyn pre hostí. Tí prebrali aktivitu a boli lepším mužstvom na ihrisku v 2. polčase. Svojou snahou a aktivitou sa veľmi často dostávali do 16-ky domácich. Ich snaha bola korunovaná gólom, ktorým znížili v 64. minúte na 2:1. Bystrania však po jednom z protiútokov v 73. minúte Urbanom zvýšili na 3:1. Na technickú strelu k žrdi spoza 16-ky nemal brankár žiadnu šancu. V 80. minúte musel predčasne pod sprchy kapitán hostí Veverica po 2. žltej za kritiku rozhodcu. V 82. minúte strelil Lipták spoza 16-ky regulérny gól, no rozhodca ho pre údajný predchádzajúci ofsajd neuznal. Hostia taktiež dve minúty nato strelili gól, no ten tiež pre údajný ofsajd neplatil. Za zmienku stoja ešte dve pekné strely Hrhovčanov v závere, ktoré však dali vyniknúť spoľahlivému Konczovi.

Pred 100 divákmi rozhodoval Gálik.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz, Kuchta, Filip Čapo, Galata, Demjan, Jaro Gallo, Lipták, Lompart, Dorkin, Tomko, Urban ml. Striedali: Minčík, Očkaik.
Miloš LENG

Najlepší strelci I. triedy po 6. kole:

11 gólov: J. Urban (Rožň. Bystré), J. Čižmár (Krh. Dlhá Lúka)

7 gólov : J. Rencsok (Drnava)

6 gólov: G. Zsila (Krh. Dlhá Lúka)

5 gólov : F. Čapó (Rudná), O. Liptai (Vyšná Slaná)

4 góly: Mázik (Drnava), J. Rochl (Štítnik), N. Kovesdi (Dlhá Ves), E. Tomi (Slavošovce), N. Bodnár (Hrhov)

3 góly: O. Vysoký, Z. Molčan (obaja Rudná), A. Krága (Štítnik), Cs. Flander (Dlhá Ves), Balco (Slavošovce), P. Zabrel, M. Gallo (obaja Vyšná Slaná), Korintuš (Krh. Dlhá Lúka), Minčík (Rožň. Bystré), M. Dunka (Hrhov), P. Pál Baláž, O. Šaláta, M. Fifik (všetci Jablonov n/T), I. Gallo (Vlachovo), atď.

Čítať 2182 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:56