JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/jar/aktiv
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/jar/aktiv
sobota, 23 apríl 2011 19:46

V hornogemerskom derby zápase v Kunovej Teplici rozhodli nakoniec Rožňavčania vlastným gólom Doporučený

Napísal(a) admin

IV. Liga JUH (dospelí) 22. kolo: Štítnik - Rožňava 1:0. Sobotný veľkonočný futbal dvoch hornogemerských mužstiev Rožňavy a Štítnika v derby zápase mal vyrovnaný priebeh.  V druhom polčase sa síce viac presadzovali  predovšetkým domáci hráči, zápas sa nakoniec skončil ich tesným víťazstvom 1:0. Rozhodol o tom vlastný gól obrancu hostí, keď center Miloša Galla smerujúci pred bránu Rožňavy, si vrazil do vlastnej siete. Stretnutie, ktoré sledovalo vyše 600 divákov, potvrdilo výhodu domáceho mužstva, ktoré aj keď neskórovalo po vyložených šanciach najmä v druhom polčase, nakoniec sa šťastena priklonila spravodlivo na ich stranu. Hostia si nevypracovali ani jednu šancu na

strelenie gólu. Ostatné výsledky IV. ligy: Kr. Chlmec – Medzev 4:2, Rudňany – Sobrance 2:2.