×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/13kolo/
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/13kolo/
nedeľa, 30 október 2011 20:22

Zálusk Rožňavskobystrančanom aspoň na bod z Vyšnej Slanej tentoraz nevyšiel Doporučený

Vyšná Slaná - Rožňavské Bystré 2:1 (1:1), gól Bystrého: Dorkin.  Bystrania sa spod Radzimu vrátili zo zápasu 13. kola I. triedy s Vyšnou Slanou naprázdno, aj keď mali zálusk aspoň na bod. Bystrania začali už tradične zápas s nepresnými prihrávkami a hľadaní sa na ihrisku. Domáci Vyšnoslanci to využili v 11. minúte, keď sa poľahky po autovom vhadzovaní dostal k lopte domáci hráč a sám pred Konczom nezaváhal.1:0. Bystrania v nasledujúcich minútach hru vyrovnali a v 20. minúte mohol Minčík po úniku z ľavej strany vyrovnať, no jeho strela smerovala do rúk domáceho brankára. Domáci tiež potom prepásli šancu, keď ich hráč zblízka prekopol bránu. V 40. minúte sa z 30 metrov z

pravej strany oprel do lopty Dorkin, a jeho krížna strela skončila v domácej bráne. 1:1.
Druhý polčas začali lepšie domáci. V 54. minúte odpískal Chomjak prísnu jedenástku proti Bystrému, Koncz ju však vyrazil. O tri minúty neskôr, po nedorozumení Koncza s obrancami Slanci zblízka dali svoj druhý gól. V ďalšom priebehu sa už hralo bez šancí iba medzi 16-kami, aj keď miernu prevahu mali domáci, ktorí ťažili hlavne z nepresných prihrávok Bystranských hráčov.
Pred 50 divákmi rozhodoval J. Chomjak.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Dorkin, Valent, Ján Gallo, Kuchta, Jaro Gallo, Čapó, Urban, Ján Gallo (farár), Minčík, Hajdu.  Striedali Rusnyák, Ujházi.
Text a foto: Miloš Leng
{gallery}futbal/2012/13kolo/{/gallery}
Ostatné zápasy 13. kola I. triedy:

Hrhov - Betliar 0:1, Jablonov n/T - Brzotín 5:2, Krh. Dlhá Lúka - Drnava 5:1, Vlachovo - Slavošovce 3:1, Rudná - Dlhá Ves 6:0.