utorok, 24 apríl 2018 14:24

Olympijský klub Gemer ocenil Atletický klub ISKRA pri Základnej škole J. A. Komenského v Revúcej

Napísal(a) ZŠ
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vo štvrtok 19. 4. 2018 v Rožňave ocenil Olympijský klub Gemer náš  Atletický klub ISKRA pri Základnej škole J. A. Komenského v Revúcej titulom  - "Najúspešnejší športový mládežnícky kolektív  za rok 2017" - titul, ktorý naši športovci získali  znovu po dvoch rokoch, kedy sa to podarilo našim volejbalistom. Sme veľmi radi, že sa naši žiaci Základnej školy J. A. Komenského – športovci, znovu ocitli medzi najlepšími športovcami nášho regiónu GEMER.  A to všetko vďaka ich tvrdému tréningu pod vedením našich učiteľov - trénerov nášho úspešného atletického klubu a vďaka úspechom a výsledkom, ktoré získali v uplynulom roku. Sme neskutočne radi, že sme sa aj vďaka Olympijskému klubu GEMER dostali do spoločnosti majstrov Slovenska, Európy, sveta a olympijských víťazov. A to super víťazov -

Henriety Farkašovej - rodáčky z Rožňavy. Henrieta je slovenská zjazdová lyžiarka a deväťnásobná víťazka Paralympijských hier. Je najúspešnejšia paralympionička v histórii Slovenska a účastníčka celkovo troch olympiád. Bola to pre našich nádejných športovcov obrovská pocta stáť na jednom pódiu s takým úspešným športovcom, ktorý dosiahol najcennejší športový úspech, aj keď je zrakovo postihnutý. Je to pre nich obrovská športová motivácia. Ďakujeme našim športovcom za ich úspešnú reprezentáciu školy, atletického klubu a nášho mesta. Veľké ĎAKUJEM patrí aj ich trénerom - učiteľom našej školy – Základnej školy J. A. Komenského. Kto chce športovať, baví ho atletika, pre toho sú dvere nášho klubu otvorené. Sme tu pre Vás. Sme hrdí na našu školu . 

 

Čítať 1852 krát Naposledy zmenené štvrtok, 26 apríl 2018 13:15

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!