utorok, 12 máj 2015 18:35

Hudba, tanec, spev, triky, scénky, dobrá nálada, balónová výzdoba, veľký potlesk, zaujímavé ceny... Náš Talent 2015

Napísal(a) Mgr. Ivana Hýbelová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
    

jel talent 2015 aHudba, tanec, spev, triky, scénky, dobrá nálada, balónová výzdoba, veľký potlesk, zaujímavé ceny... Takto by sme mohli opísať náš tohtoročný Talent 2015 - súťaž ZŠ s MŠ Jelšava, v ktorej vyhrávajú tí najtalentovanejší. 
Žiaci a učitelia 1. stupňa sa vo štvrtok 30. apríla 2015 zišli v školskej telocvični, aby svojím povzbudzovaním a potleskom ocenili tých, ktorí našli odvahu a prihlásili sa do II. ročníka tejto súťaže. A o tom, že sa ich našlo naozaj dosť, svedčí fakt, že celkovo sme mali možnosť vidieť 25 vystúpení jednotlivcov, alebo skupín. 
Porota zložená zo zástupcov mesta a komunitného centra mesta Jelšavy, ako aj z pedagógov našej školy, mala veľmi ťažkú úlohu vybrať tých najlepších z množstva prihlásených. V jednotlivých kategóriách nakoniec uspeli títo žiaci:  

  
  
Kategória SPEV:    Kategória TANEC:    Kategória ZUMBA: 
1. miesto - Samuel Gábor (IV. C)    1. miesto - žiaci III. B triedy     1. miesto - žiačky II. A triedy 
2. miesto- Leon Samko (IV. B)    2. miesto - žiaci IV. B triedy    2. miesto - žiaci III. B triedy 
3. miesto Simona Poláková (IV. A)    3. miesto - žiačky I. D triedy    3. miesto - žiaci III. C triedy 
 
  
Cenu poroty za výrazný umelecký prejav v tejto súťaži získali títo žiaci:
Vanesa Gacková (III. A), Daniel Jozef Poperník (IV. A), René Gruber (III. B), Sabína Kolesárová (I. A), Viktória Grláková (I. A) a Školský klub detí.
  
 

jel talent 2015 6jel talent 2015 3jel talent 2015 2jel talent 2015 1jel talent 2015 7jel talent 2015 5jel talent 2015 4Zažiť pocit úspechu a radosti z toho v čom naši žiaci vynikajú, bolo hlavnou myšlienkou tejto školskej akcie. Veríme, že sa nám ju podarilo naplniť. Poďakovanie im patrí v prvom rade za to, že sa s chuťou niekoľko týždňov, či mesiacov zodpovedne pripravovali na túto súťaž, ale i pedagógom za ich trpezlivosť, usmernenie a cenné rady.
A na záver ešte jedno veľké ĎAKUJEM všetkým tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli zorganizovať toto krásne podujatie.

Mgr. Ivana Hýbelová

 

 

 

Čítať 4511 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:20

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.