štvrtok, 23 máj 2013 21:47

Besiedka v Materskej škole na Ulici kyjevskej v Rožňave Doporučený

Napísal(a) Mária Mikulecká a Mária Žolnová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vždy, keď sa naše deti v triede Lienok v Materskej škole na Ulici kyjevskej v Rožňave naučia niečo nové, tešia sa, že sa budú môcť predviesť na niektorej z besiedok aj svojim rodičom a starým rodičom. Naše deti nastúpili do materskej školy v septembri minulého roku. Materská škola pre nich predstavovala nové prostredie, na ktoré si museli zvyknúť. Na počiatku nechýbali pri rannom lúčení s rodičmi slzičky, no už o pár dní či týždňov sa každý tešil z toho, že v novom prostredí spoznal

nových kamarátov a postupne sa začal učiť aj veľa nových vecí. Dnes už naše deti dokážu samostatne vystupovať a samostatne sa prezentovať – recitovať básničky, spievať pesničky a dokonca dnes sa nám podarilo prezentovať sa aj krátkym divadelným predstavením O kvetinovej záhrade. Rodičom a starým rodičom sa tento program veľmi páčil. Každý rodič bol potešený z toho, ako jeho dieťa dokáže samostatne vystupovať a prezentovať sa pred ostatnými v triede. Znamená to aj veľa práce nás učiteliek, ktoré sa staráme o deti a o ich všestranný vývoj, ale spokojnosť rodičov aj detí bola najväčšou odmenou za našu prácu.
Autori: Učiteľky – Mária Mikulecká a Mária Žolnová
Foto: Bc. Petr Mikulecký

{jcomments on}

 

Čítať 1479 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:10

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.