piatok, 25 máj 2018 12:34

Pretekári Kick Box Leon Revúca na majstrovstvách v Poľsku získali 16 medailí

Napísal(a) Ľ. B.

Revúcky KICK BOX Leon a CVČ sa zúčastnil 18. - 20. mája 2018 medzinárodných otvorených Majstrovstiev Poľska v moderných bojových umeniach SILESIA Samurai. Poliaci prekvapili, pretože to bol jeden z najatraktívnejších turnajov moderných bojových štýlov uskutočnený v Radline - v meste olympionikov, ktoré sa nachádza v Hornom Sliezsku asi  60 km od Katovíc. Všetci účastníci si pochvaľovali prístup, organizáciu i prostredie. Súťaž prebiehala v modernej multifunkčnej športovej hale a flyparku (svet trampolín).

Výsledky Revúčanov:

Ján Tamáš senior - 70 kg muži 1. miesto modernpointfighting, 2. miesto softstickfight, 2. miesto beat the Gate parkour, 2. miesto kicklight

ra kickobox M5 1Natália Tószegiová st. žiačky - 37 kg 1. miesto modernpointfighting, 2. miesto softstickfight, 3. miesto beat the Gate parkour, 2. miesto lightcontact
Alžbeta Teličáková ml. žiačky - 30 kg 1.miesto lightcontact, 3. miesto modernpointfighting, 2. miesto softstickfight
Daniel Barna junior - 60 kg muži 2. miesto modernpointfighting 2.miesto softstickfight 2.miesto kicklight
Ľuboslav Bodor senior - 90 kg muži 2. miesto softstickfight, veterán 1. miesto beat the Gate parkour.

Celkom pretekári Kick Box Leon Revúca na týchto majstrovstvá v Poľsku získali 16 medailí, z ktorých boli 4 zlaté, 10 strieborných a 2 bronzové: