×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/rv
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/turnaj/vyber
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/rv
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/turnaj/vyber
štvrtok, 02 september 2010 10:38

Ani tri góly Nižnoslancov v Bohúňove nestačili na zisk čo len bodu Doporučený

Napísal(a) Štefan Tomášik

Bohúňovo - Nižná Slaná 4:3 (4:2). góly hostí: J. Cangár, P.Milko (11m), M.Prónai. V 4. kole II. triedy OM cestovali futbalisti Nižnej Slanej do Bohúňova s cieľom napraviť si reputáciu po nedeľňajšom zápase s Drnavou. Hostia nastúpili takmer v  kompletnej zostave, chýbali len J. Leštach, O. Junger, S. Drábik a zranení hráči. Ako jediný klub v okrese majú až troch brankárov, keď pribudol M. Pitoňák z Vlachova.
Hostia začali zápas dobre. Po centri Ambróza hlavičkoval J. Cangár. 0:1. Domáci odpovedali takmer okamžite. Po rohu zazvonilo brvno,  ďaľšia strela išla tesne nad bránku.
O vyrovnanie sa zaslúžil domáci útočník, keď zmenil smer strely domáceho stredopoliara a bolo vyrovnané. Po ďaľšom rohu upravili stav na 2 :1, keď I. Krnáč zvolal, že loptu má, no nechytil ju a tak domáci útočník pohodlne skóroval.

Domácim vychádzali nakopávané lopty za obranu, po jednej sa ľavý útočník domácich dostal do samostatného  nájazdu a zvýšil vedenie domácich. 3:1. Hostia začali viac útočiť, ale nevedeli sa proti domácim presadiť. Po brejku zvyšoval  domáci útočník na 4:1. Hostia nerezignovali. Po centrovanej lopte zahral domáci obranca rukou. Nasledoval pokutový kop, ktorý premenil P. Milko. Rozhodca však neudelil ŽK domácemu obrancovi. Dalo sa to čakať, keď neodpískal ani faul na I. Krnáča v úvode zápasu. V závere polčasu si ani jedno z mužstiev výraznejšiu šancu nevytvorilo a tak polčas skončil 4:2.
V druhom polčase domáci poľavili, iniciatívu prevzali hostia. Podarilo sa im znížiť M. Prónaiom, ktorý vybojoval loptu a prekonal domáceho brankára. Domáci znervózneli,  z čoho pramenili fauly, ktoré im rozhodca Molnár toleroval. Hostia sa snažili, ale nevedeli sa presadiť cez domácu obranu. Po jedenástke volala ruka domácich v šestnástke, ktorú však rozhodca posúdil ako neúmyselnú. Viac šancí však ku koncu zápasu mali domáci. S ich strelami si poradil brankár hostí I. Krnáč. Domáci si vytvorili ešte jednu vyloženú šancu, tú však domáci útočník nezakončil najlepšie. Hostia opäť doplatili na výkon z prvého polčasu, preto uvažujú  o preskupení niektorých postov.
Zostava Nižnej Slanej: I. Krnáč - V. Hlaváč, D. Hajči, Š. Gunár, V. Karas - M. Ambróz (46. R. Hajči), P. Slovák, P. Milko, M. Prónai - Juraj Junger, J. Cangár (Ján Junger), tréner: Milan Petergáč.