×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/11kolo
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/dedinky
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/11kolo
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/6kolo/bystre/2
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/dedinky
pondelok, 17 október 2011 10:29

Bystrania v parku Andrášiovcov proti Betliaru s jedným kanonierom Minčíkom neuspeli Doporučený

Betliar – Rožňavské Bystré 4:2 (1:1). Domáci Betliar začal zápas 11. kola I. triedy lepšie a už v 7. minúte Z. Zdechovan využil chybu v obrane hostí a krížnou strelou otvoril skóre. 1:0. No o päť minút neskôr po rohovom kope Dorkina, nekrytý Minčík hlavou umiestnil loptu za chrbát domáceho gólmana. 1:1. Vo vyrovnanom prvom polčase sa útoky striedali na obidvoch stranách. Najväčšiu šancu Bystranov v 1. polčase prepásol J. Urban ml., keď sa dostal po narážačke sám pred brankára Betliara, no ten mu jeho úmysel zmaril dobrým zákrokom. V úvode druhého polčasu domáci zahrávali priamy kop, lopta sa dostala k Zdechovanovi a z jeho kopačky putovala do siete Koncza. 2:1. O pár

minút neskôr vystrelil z 25 metrov Minčík, a domácemu brankárovi sa podarilo loptu vyraziť len ponad svoju hlavu za svoj chrbát do brány. 2:2 V ďalšom priebehu boli o niečo lepší domáci hráči, v čom im pomohol aj hlavný rozhodca Farkaš. V 70. minúte sa k zle odkopnutej lopte dostal domáci hráč a z hranice 11-ky po zemi zvýšil na 3:2 pre Betliar. V 81. minúte po sérii centrov do bystranskej 16-ky sa zle odkopnutá lopta dostala k domácemu hráčovi, ktorý nekompromisnou strelou zblízka dal posledný gól zápasu.
Pred 90 divákmi rozhodoval Farkaš. Asistenti: Šalamon, Czako.
Zostava Bystrého: Koncz - Ján Gallo, Valent, Hajdu, Kuchta, Dorkin, Čapó, Leng, Ján Gallo- (farár), Minčík, Urban ml. Striedal J. Urban st.