×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/dedinky
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/11kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/dedinky
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/11kolo
pondelok, 06 august 2012 17:14

Bystrania začali nový ročník súťaže rovnako ako vlani - víťazstvom na ihrisku súpera Doporučený

Dedinky – Rožňavské Bystré 0:2 (0:1). Góly: J. Urban ml., Šimon. Bystrania, tak ako minulý ročník I. triedy vo futbale, aj tento začali víťazstvom na súperovom ihrisku. Tentokrát zobrali tri body nováčikovi súťaže - Dedinkám. Začiatok zápasu bol z obidvoch strán nevýrazný a hralo sa iba medzi 16-kami. V 15. minúte, po výkope Koncza, domáci zadáci nedokázali odvrátiť dlhú loptu, ktorej sa zmocnil J. Urban ml. a strelou po zemi vsietil vedúci gól Bystranov. 0:1. V 17. minúte domáci odpovedali nebezpečnou strelou zo 16-ky. V 23. minúte Krágova strela letela vedľa domácej brány. V 28. minúte mohli Bystrania pridať druhý gól, no rýchlu akciu Šimona J. Urban zblízka nezakončil presne.

V 32. minúte po podobnej akcii obidvoch hráčov J. Urban zakončil ponad domácu bránu. V 36. minúte po zlej rozohrávke v obrane hostí, domáci nedokázali vyrovnať.
Druhý polčas začali domáci odvážnejšie a snažili sa dlhými loptami na svojich útočníkov prekvapiť obrancov Bystrého. Obrana Bystrého však aj s malou dávkou šťastia tento nápor prekonala. Bystrania sa v prvých dvadsiatich minútach dostali po rýchlych protiútokoch dva razy pred brankára domácich, no zoči-voči brankárovi bol neúspešný Šimon a aj J. Urban ml. V. 28. minúte po ďalšej rýchlej akcii Šimon zblízka z ľavej strany zvýšil pre Bystré na 0:2. Od tohto momentu už boli na ihrisku pánmi iba hostia  a do konca zápasu kontrolovali hru. Domácim hráčom odišla chuť aj nasadenie.  Bystrania dali po dobrej kombinačnej akcii z pravej strany aj ďalší gól, no rozhodca ho nepochopiteľne neuznal pre údajný ofsajd. Nič to však nezmenilo na tom, že tri body si odviezli z Dediniek Bystrania.
Pred 100 divákmi rozhodoval Iglai.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz - Krága, Ján Gallo, Jaro Gallo, Dorkin, Kuchta, Čapó, Ján Gonos, Šimon, J. Urban st., J. Urban ml. Striedal Leng.