JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/sport/futbal/rakovnica
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/futbal/rakovnica
nedeľa, 04 september 2011 20:49

Futbal vo Vyšnej Slanej s Rudnou prestal divákov nudiť až po 35. minúte Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely

Družstevník Vyšná Slaná - TJ Sokol Rudná 2:0 (0:0). Góly: Sekerka a Vaľko Krišťák. Nakoľko v ostatnom kole nehrali domáci kvôli tomu, že sa ženil hráč Fifik, mozog mužstva, zápas 4. kola odohrajú 15. septembra t.r.. V prvom polčase až do 35. min. asi 60 divákov veľa futbalu nevidelo. Hra bola nudná, brankári vôbec nemali robotu. Ale potom hráči z Rudnej mali tri obrovské šance na skórovanie. Domáci náhradný brankár ani sám doteraz nevie, čo vlastne a ako chytil. Gallo nedal, Deméň nedal, Konček sa chytal za hlavu, ako nemohol skórovať.
V druhom polčase už domáci pridali v pohybe a pritlačili hostí do defenzívy. Po faule pred

pokutovým územím Sekerka nádherne trafil. 1:0. V 85. min. Vaľko Krišťák z otočky vystrelil a na prekvapenie, pod brankárovým telom sa lopta dokotúľala do siete Rudnej. 2:0. Veľmi dobre rozhodoval Šofranko, ktorý udelil tri žlté a jednu červenú kartu.