JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/jar/poloma
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/jov
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/jar/poloma
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/jov
pondelok, 04 apríl 2011 13:11

Gemerskopolomská futbalová rezeva odišla z Bystrého so sklonenou hlavou. Janko Urban gólovo exceloval Doporučený

Z jarného futbalu II. triedy Rožňavské Bystré - Gemerská Poloma B 11:0. Foto: Ján MolnárRožňavské Bystré – Gemerská Poloma ,,B“ 11:0 (6:0). Prvé jarné kolo prinieslo pre Bystranov gólovú úrodu. Futbalovému "béčku" z Gemerskej Polomy nič nedarovali a poslali ho domov s 11-timi gólmi. V peknom jarnom počasí sa Bystrania od začiatku zahryzli do súpera. Už v prvých minútach si domáci vytvorili dobré strelecké príležitosti. Prvý gól strelil Minčík v 8. minúte po vyšachovaní obrany Polomy. V 15. minúte J. Urban hlavou zvýšil na 2:0. V 20. minúte opäť J. Urban preloboval brankára z rohu 16-ky. Na 4:0 upravil hlavou Leng po centri Tomka.V 42. minúte Čapó zvýšil na 5:0 a na 6:0 v poslednej minúte prvého polčasu J. Urban. Bystrania celý prvý polčas diktovali tempo hry

a súpera nepustili ani na dostrel. Škoda ďalších nepremenených tutoviek Minčíka, Urbana, a Čapa.
V druhom polčase tempo Bystranov mierne pokleslo, no nič im nebránilo v pridávaní ďalších gólov. V 53. minúte Čapó po narážačke s Urbanom zvýšil na 7:0. Urban v 63. minúte po individuálnej akcii pridal 8. gól a o 4 minúty neskôr z uhla 9. gól. Čapó dal dezorientovanej obrane hostí 10. gól a J. Urban dve minúty pred koncom svojím 6. gólom v zápase uzavrel skóre zápasu.
Aj keď bol súper kvalitatívne na nižšej úrovni, Bystrania počas celého zápasu zodpovedne pristovali k svojim úlohám na každom poste za čo im patrí poďakovanie. Rezerva z Gemerskej Polomy si počas celého zápasu nedokázala vytvoriť vážnejšiu šancu.
Góly: J. Urban 6, Čapó 3, Minčík a Leng po 1.
Pred 50 divákmi rozhodoval Jonáš.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš, Fábian, Valent, Hajdu, Krága, Čapó, Leng, Dorkin, Tomko, Minčík, J. Urban ml., striedal Bernáth.
Miloš Leng

Ján Urban ml. mladý talentovaný futbalista Baníka Rožňavské Bystré.MAJ GEMER GRATULUJE

Podľa internetovej stránky korzar.sk v súťaži o najlepšieho strelca II. triedy okresného majstrovstva rožňavského okresu vo futbale na čelo priebežného poradia po 19. kole sa dostal mladý futbalista Baníka Rožňavské Bystré Ján Urban mladší. Do súperových bránok doteraz nastrieľal 28 gólov. K tomuto úspechu Jankovi Urbanovi prostredníctvom stránky Maj Gemer gratulujeme a dúfame, že mu strelecká muška vydrží a budú ho obchádzať i prípadné zranenia.
Ďalšie poradie: 25 gólov - M. Mázik (Drnava), 21 gólov - Ľ. Gajdoš (Pača), 18 gólov - F. Kovács (Drnava), 16 gólov - M. Balco (Nižná Slaná), 13 gólov - G: Zoller (Kečovo), 12 gólov - G. Veverica, L. Grulyó (obaja Hrhov).