JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/brzotin
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/brzotin
pondelok, 03 október 2011 09:31

Góly padali v Joviciach v zápase s Dedinkami ako z neba, mohlo by odtiaľ na trávniky aj zapršať Doporučený

Napísal(a) M. Franko

JOVICE – DEDINKY 2:4 ( 2:4 ) – Góly hostí: M. Chabada 2, Novák, I. Tokoly. Predĺžené leto sa podpísalo pod krásne nedeľné popoludnie, no absencia dažďa sa prejavuje naplno na kvalite viacerých trávnikov. Ak sa k tomu pridá nekvalitná lopta, sťažené podmienky pre obe mužstvá sú na svete.  Do prvého polčasu 7. kola II. triedy nastúpili mužstvá ako hurikán. Už v druhej minúte sa ujali domáci vedenia po krížnom centri cez celú obranu hostí. 1:0. Vyrovnanie o niekoľko minút zariadil z priameho kopu zo strednej vzdialenosti I.Tokoly. 1:1. No v zápätí zahrávali priamy kop na opačnej strane Jovičania z pravej strany. Lopta preletela celou šestnástkou hostí a z bránkovej čiary útočník Jovíc hlavou vsietil gól. 2:1.  Hostia podnikali

útoky a veľmi často sa dostávali do prečíslenia. Kolmou prihrávkou na T. Nováka Dedinky dosiahli asi v 20.minúte zápasu vyrovnanie po jeho samostatnom úniku. Hostia prevýšili domácich kombinačne, Jovičania sa dostavali pred bránku hostí po najčastejšie nakopávaných loptách. Z jednej šance nastrelili aj tyč. Vyššiu aktivitu Dediniek pretavil M. Chabada dvoma presnými zásahmi do polčasu 2:4. Hostia kontrolovali hru, mali však problémy s osobnými súbojmi v strede poľa, no všetci záložníci podali bojovný a zodpovedný výkon najmä v druhom polčase.
Do druhého polčasu nastúpili hostia s cieľom udržať stav s možnosťou gólovej poistky. Pre zranenie museli odstúpiť hosťujúci brankár aj stopér. Preskupenie radov nenarobilo Dedinkám vážnejšie starosti, práve naopak, pozorne bránili a nepustili domácich celý druhý polčas do vážnejších šancí. Hostia získali prvé body z vonku a hneď tri po bojovnom a zodpovednom výkone. Zápas viedol vysoko kvalitne rozhodca Gallo s asistentom pred 50 divákmi.
Zostava DEDINIEK : Horváth, Sýkora, Tokoly, Ogurčák, Franko, Révay, Putnocký, J.Chabada, M. Majerčák ml., M. Chabada, Novák – striedali: M. Ogurčák (brankár), J. Ogurčák, Jenčík.