×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/8kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/8kolo
pondelok, 26 september 2011 16:46

Koncz v bráne Bystrého vychytal už druhé čisté konto, tentoraz proti Vlachovu Doporučený

Rožňavské Bystré – Vlachovo 4:0 (3:0). Góly: Urban 2, Hajdu, Ján Gallo. Po trojtýždňovom bodovom pôste, Bystrania konečne naplno zabodovali. Už v 2. minúte bol nedovolene zastavený v 16-ke hostí Urban a sám aj nariadenú penaltu premenil.1:0 Vlachovci však neprišli do Bystrého len brániť, a snažili sa aj o rýchle protiútoky. V 20. minúte dostal Hajdu ideálnu prihrávku od Urbana, no nezorientoval sa najlepšie pred brankárom. V 26. minúte Ján Gallo ušiel obrancom po ľavej strane a zblízka zvýšil na 2:0. Hostia sa 2x ocitli v čistej šanci, no Koncz v bráne Bystrého sa nedal prekvapiť. V 38. minúte po dlhej lopte do 16-ky Vlachova dezorientovaný obranca prihral len Hajduovi, ktorý z voleja z 5

metrov zvýšil na 3:0. V druhom polčase sa Bystrania ešte častejšie dostávali do výborných šancí, ktoré premárnili hlavne Urban, Čapó, Leng a Hajdu. V 61. minúte si na dlhú loptu do 16-ky nabehol Urban a pridal 4. gól Bystrého.4:0. V samom závere nepremenili ďalšie tutovky Leng a Čapó. Pred 70 divákmi rozhodoval Iglai, asistenti Uharček, Farkaš R.
Zostava Bystrého: Koncz - Valent, Kuchta, Dorkin, Leng, Rusnyák, Čapó, Ján Gallo, Hajdu, Minčík, Urban ml. Striedali: Ujházi, Urban st.