JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/kovbys
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/byskru

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/kovbys
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/byskru
nedeľa, 16 máj 2010 17:28

Kvalitu hry oboch mužstiev poznačilo premočené ihrisko a vytrvalý dážď

Kovstav – Rožňavské Bystré  1:4 (0:1). Bystrania v 21. kole II. triedy futbalového majstrovstva okresu nadviazali na dobrý výkon z minulého kola. Od začiatku zápasu si vynútili územnú prevahu, no do čistých šancí sa dostávali veľmi zriedka. Kvalitu hry oboch mužstiev poznačilo premočené ihrisko a trvalý dážď. Domáci hráči pohrozili Bystranom trikrát. Najväčšiu šancu Kovstavu mal Bystran  v službách Kovstavu - Račko, keď hlavičkou trafil žrď Máťašovej brány. V 41. minúte sa Bystrania konečne presadili a strelou Rusnyáka po prihrávke Urbana ml. sa ujali vedenia 0:1. Druhý polčas bol už v jasnej réžii Bystranov. Na 0:2 zvyšoval v 50. minúte Valko, nechytateľnou strelou z 10 metrov. V 54.

minúte Minčík po úniku po ľavej strane zvýšil na 0:3. Domáci z nevinnej akcie v 60. minúte znížili na 1:3. Ďalšie gólové šance Minčíka, Rusnyáka, Urbana ml. a Gonosa ostali nepremenené. V 89. minúte po ďalšej peknej akcii a prihrávke Minčíka, Urban ml. uzavrel skóre zápasu strelou medzi nohy domáceho brankára na 1:4 pre Bystré.
Pred 20 divákmi rozhodoval L. Gyenes.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Ujházi, Valent, Hajdu, Leng, Demko, Valko, Ján Gonos, Rusnyák, Ján Urban ml., Minčík.
15.5.2010

VÝSLEDKY II. TRIEDY 21. KOLO:

Hrhov - Pača 2:3 (1:1), góly: Kardoš, Grulyó - Gajdoš 2, Adam, ŽK: Danko - 0, R: Lucza, DZ: Gášpar, D: 40, Kovstav - Rož. Bystré 1:4 (0:1), góly: Adamec - Rusnyák, Valko, Minčík, Urban ml., ŽK: bez, R: L. Gyenes, DZ: Kovács, D: 20, Jovice - Ml. Brzotín 4:1 (0:0), góly: Lindák 3, P. Ičo - O. Lázok, ŽK: Ičo - Lázok, P. Kónya, ČK: R. Moro (Ml. Brzotín), R: J. Gyenes, DZ: Bobrík, D: 50, Rakovnica - Čoltovo 3:3 (1:2), góly: Sedlák, Bányasz, Ciberaj – Kardoš, Bokroš, Šesták, ŽK: 0 - Bokroš, R: Palacko, DZ: Nagy, D: 50, Drnava - Slavošovce 3:2 (1:2), góly: Fabián 2, Emödi - Balco, Haviarik, ŽK: Bakoš, Fabián - Valentík, R: Raši, DZ: Krzák, D: 30, Bohúňovo - Kečovo 3:0 (2:0), góly: Doboš, Švajko, Váradi, ŽK: 0 - Lókoš, R: K. Chomjak, DZ: Šalamon, D: 80, Kružná - Niž. Slaná (nehralo sa )

II. trieda – 22. kolo – 23. 5. 2010 – o 17.00 hod.:
Pača – Drnava, Slavošovce – Bohúňovo, Kečovo – Rakovnica, Čoltovo – Jovice, Ml. Brzotín – Kružná, Nižná Slaná - Kovstav, Rožň. Bystré – Hrhov.

Text: Miloš LENG

FOTOGALÉRIA:

{gallery}futbal/kovbys{/gallery}

Výsledky I. triedy

- dohrávka 20. kola - Krh. Dlhá Lúka - Betliar 9:1 (6:0), góly: Gebe 3, Anna 3, Ičo, Korintuš, Mikulec – Orabinec (11 m), ŽK: Pronai – 0, R: Jonáš, DZ: Šmelko, D: 100. – neúplné 24. kolo: Vlachovo – Betliar 1:1 (0:0), góly: Gál – Die, ŽK: Marciš, Leskovjanský – J. Zdechovan, R: J. Chomjak, DZ: Kerekeš, D: 80. Krh. Podhradie – Plešivec 5:0 (2:0), góly: Mázik 2, Bodnár, Šomšák, Jurini, ŽK: bez, R: P. Gonos, DZ: Bodnár, D: 100. Dobšiná – Brzotín 6:2 (3:2), góly: Gotthardt 3, Strelka, Fabian, Poliak – Ro. Znak, Rupp (vlastný), ŽK: Fabian – 0, R: Iglai, DZ: Šimšík, D: 100. Dedinky –Jablonov n/T 5:5 (2:2), góly: S. Ogurčák 2, Novák, Palan, Franko – Strama 3, Hutník, Mackovjak, ŽK: Chabada, Franko - Gamba, R: Repaský, DZ: Šmelko, D: 40. Krh. Dlhá Lúka – Rudná - nehralo sa.  Dlhá Ves – Vyšná Slaná - nehralo sa. Gemerská Poloma – Lipovník 1:4 (1:2), góly: Z. Greško – Albert 2, Barczi, Milata, ŽK: 0 - Bollo, R: A. Farkaš, DZ: Heveši, D: 150.