×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/11kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/11kolo
nedeľa, 14 október 2012 21:14

Neskoro bolo domácim Bohúňovčanom korigovať výsledok zápasu s Bystrým až od stavu 0:3 Doporučený

Bohúňovo - Rožňavské Bystré 1:3 (0:2).  I. trieda - 11. kolo - 14.10.2012. Bystrania svojho hostiteľa zaskočili už po troch minútach hry. Urban ml. dostal prihrávku pred 16-ku,  neotáľal, a strelou povedľa brankára domácich otvoril skóre. 0:1. V 6. minúte dobrou krížnou strelou pohrozil Minčík. Bystrania mali miernu prevahu hlavne v strede zálohy, čo bolo v týchto fázach hry dôležité. Taktiež obrana si dobre plnila svoje úlohy. V 22. minúte Minčíkovu strelu brankár domácich s ťažkosťami

vyrazil a následná hlavička Urbana ml. skončila na tyči. O minútu nato, po zlom odkope domáceho stopéra sa zmocnil lopty Dorkin a krížnou strelou z 12 metrov zvýšil na 0:2 pre Bystré. V 30. minúte zahodil ďalšiu šancu dobre hrajúci Čapó. V závere 1. polčasu sa dostali k slovu aj domáci hráči a z dobrej príležitosti z 10 metrov, domáci útočník len prekopol bránu Koncza. Minútu pred polčasovým hvizdom ešte Koncz zmaril ďalšiu domácu strelu.
Domáci na začiatku 2. polčasu o niečo pridali na obrátkach, no šancu na zvýšenie náskoku mal Minčík v 54. minúte. V 67. minúte mali obrovskú šancu na zníženie domáci, no domáci útočník sám pred Konczom sa nepresadil. V 70. minúte o loptu na pravej strane zabojoval Minčík, jeho center do 16-ky nie najlepšie odvrátili domáci obrancovia. K odrazenej lopte sa na hranici 16-ky dostal Tomko a strelou bez prípravy pod brvno zvýšil už na 0:3 pre Bystré. Domáci sa však nevzdávali a 10 minút pred koncom z priameho kopu, krásnou strelou pod brvno znížili na 1:3. Tri minúty pred koncom po presnej prihrávke do behu od Dorkina mohol prikrášliť výsledok Tomko, no tentoraz situáciu pred brankárom domácich nezvládol úspešne. Tlak domácich sa v závere ešte vystupňoval, no Bystrania už svojou umnou hrou výsledok a 3 body udržali.
Pred 50 divákmi rozhodoval Molnár.
Zostava Bystrého: Koncz - Ujházi, Jaro Gallo, Kuchta, Krága, Čapó, Urban ml., Dorkin, Ján Gonos, Minčík, Tomko.