nedeľa, 15 apríl 2012 19:00

Pača po 13. kole prepustila vedie tabuľky II. triedy rezerve Rožňavy Doporučený

Napísal(a) MG

Trináste kolo futbalovej druhej triedy majstrovstva rožňavského okresu kompletne hrané 15.4.2012 prinieslo niekoľko prekvapujúcich výsledkov. Postarali sa o ne predovšetkým futbalisti Mladosti Brzotín, ktorí vyhrali na pôde bývalého účastníka I. triedy Plešivca tesne 2:1 a prepustili svojim hostiteľom tak post Čierneho Petra v tabuľke. V tomto kole mierne zaváhali i mužstvá Pače a Štítnika B, ktorí aj keď hrali na ihriskách súperov, očakával sa z nich zisk troch bodov. Doplatili na to najmä Pačania, ktorí museli tak odovzdať žezlo vedúceho mužstva rezerve Rožňavy, ktorá si poradila s Nižnoslancami hladko 4:1. Od fanúšikov sa dozvedám, že domáci nastúpili proti Nižnej Slanej

s niekoľkými hráčmi z A mužstva.
Najvyššie víťazstvo kola dosiahli futbalisti Dediniek, ktorí vyhrali v Rakovnici vysoko 7:1 a znovu sa dotiahli k vedúcemu tímu súťaže. Predstavili sa ako najlepšie mužstvo hrajúce na ihriskách svojich súperov, na ktorých získali doteraz 12 bodov. Výsledky 13. kola:  Jovice - Honce 2:1, Čoltovo - Štítnik B 2:2, Rožňava B - N. Slaná 4:1, Kečovo - Pača 2:2, Plešivec - Ml. Brzotín 1:2, Rakovnica - Dedinky 1:7.

Nasledujúce 14. kolo: Honce - Rakovnica, Dedinky - Plešivec, Ml. Brzotín - Kečovo, Pača - Rožňava B, Nižná Slaná - Čoltovo, Štítnik B - Jovice.