nedeľa, 20 máj 2012 17:43

Pačanskí fanúškovia svoje mužstvo v boji o popredné priečky prišli podporiť len poskromne Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely

V 18. kole II. triedy žreb rozhodol, že sa v ňom stretli tabuľkoví susedia, ktorí bojujú o popredné priečky. Na perfektnom trávníku v Pači hostia potvrdili, že prišli pre body. Domácim chýbali niektorí hráči, ktorí pracujú mimo okresu. Hostia podnikali rýchle protiútoky, ale v 15. min. domáci hráč Erm svojou robustnou postavou sa pretlačil cez dvoch obrancov hostí a dal vedúci gól. Hostia vyrovnali, aj sa ujali vedenia po šikovných akciách dvoma gólmi mladého Geldu.
V druhom polčase začal hrať svoju hru Ľubo Gajdoš, ktorý po dlhšom čase nastúpil a svojím hetrikom rozhodol, že body zostali doma. Rozhodoval A. Farkaš. Sokol Pača - Baník Nižná Slaná 4:2, polčas

1:2. Góly: Gajdoš 3x, Erm, za hostí 2x Gelda. Divákov bolo poskromne, lebo pekné slnečné počasie lákalo do prírody.