JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/rudna
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/rudna
nedeľa, 12 jún 2011 17:59

Po týždni voľna a pred nedeľným obedom sa hostia z Bystrého iba ťažko rozohrávali v Čoltove Doporučený

Napísal(a) Miloš Leng

Čoltovo - Rožňavské Bystré  3:3 (3:1). V 28. kole futbalovej druhej triedy Bystrania v Čoltove neoslnili. Katastrofálny úvod naznačil, že tu Bystré dnes nevyhrá. Hlavnou príčinou bolo asi to, že sa hralo doobedu a hráči boli ešte ospalí. Obrana nestíhala na domácich útočníkov, záloha a útok boli len štatisti. Kým sa Bystrania spamätali, už bolo 3:0 pre domácich. Po polhodine hry však J. Urban znížil na 3:1. Druhý polčas sa Bystrania usadili na polovici domácich, no nedôrazné zakončenie víťazstvo neprinieslo. Výnimkou boli len góly Urbana na 3:2 a 8 min pred koncom gól Fábiana z rohu hlavou na 3:3.
Rozhodoval Karol Chomjak.

Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Fábian, Valent, Krága, Hajdu, Leng, Dorkin, Čapó, Rusnyák, Urban, Minčík. Striedali Tomko, Galata.
Miloš Leng

Ďalšie výsledky II. triedy:
Slavošovce - Hrhov 3:1, Nižná Slaná - Pača 4:3, Drnava - Kečovo 8:0, Dedinky - Kovstav 4:1. Kovstav nastúpil v Dedinkách iba s deviatimi hráčmi, ale ešte 3 min. pred koncom II. polčasu vyhrávali 0:1.

18 gólov - F. Kovács (Drnava)
15 gólov - G. Veverica (Hrhov), R. Orbán (Drnava)
14 gólov - R. Lörinc (Kečovo), Cangár (Nižná Slaná), P. Milko (N. Slaná)
13 gólov - P. Minčík (Rožň. Bystré), L. Fabián (Drnava), M. Dunka (Hrhov)
12 gólov - Grulyó (Hrhov), J. Váradi (Bohúňovo)
11 gólov - D. Dunka (Hrhov), F. Čapó (Rožň. Bystré)
10 gólov - J. Spišák (Jovice), Széplaky (Čoltovo), T. Lörinc (Kečovo), L. Hranyó (Hrhov), atď.

NASLEDUJÚCE KOLO:

29. kolo:
Nižná Slaná, Kovstav, Ml. Brzotín - voľno, Pača - Dedinky, Jovice - Čoltovo, Rožňavské Bystré - Slavošovce, Hrhov - Drnava, Kečovo - Bohúňovo.

FUTBALOVÉ VÝSLEDKY LIGOVÝCH MUŽSTIEV

IV. liga JUH (dospelí) 29. kolo: Rudňany – Strážske 0:2, V. Kapušany - Kr. Chlmec 2:1, Štítnik - V. Folkmar 1:0, Rožňava - V. Revištia 3:1, Krompachy - Hrabušice 2:0, Haniska - Turňa n/B 9:1, Sobrance – Medzev 0:1.

V. liga JZ (dospelí) 25. kolo: Krh. Podhradie – Harichovce 2:1, Sp. Vlachy - Sp. N. Ves "B" 1:0, Helcmanovce - Prakovce 3:0, Koš. N. Ves - Smižany 1:2, Gem. Hôrka - Margecany 3:1, Teplička - Ťahanovce 3:2, Jaklovce - Gelnica 4:1.

I. TRIEDA VO FUTBALE

Dlhej Vsi ušiel v G. Polome bod 5 minút pred koncom zápasu

Družstevník Gemerská Poloma - TJ ZK Dlhá Ves 1:0 (0:0), skóroval Rasťo Greško. Domáce mužstvo znova nastúpilo s mladými hráčmi, ale ich hra bola rozháraná. Niektorí starší hráči dávali svoju nespokojnosť patrične aj s komentárom. Hostia umnou taktickou hrou držali hráčov z domáceho mužstva ďalej od svojho pokutového územia. A čo aj prešlo, brankár hostí mal niekoľko zázračných zákrokov a podržal svoje mužstvo. V polčasovej prestávke došlo ku stredaniu: prišli bratia Greškovci, a i keď hra stále nešla podľa predstáv, v 85. min. práve Rasťo Greško rozhodol, že tri body ostali doma. Pred 120 divákmi rozhodoval Farkaš pomáhal mu na čiare Poťmák. Tréner domáceho mužstva pán Smerek povedal: „Hostia zahrali takticky veľmi dobre a bod by si zaslúžili“. Tréner hosti pán Toth: „Hrali sme dobre, ale len pred pokutové územie. V útoku sme boli bezzubí“.
L. Székely

Ostatné výsledky 25. kola:

Honce – Plešivec 4:1 (2:0), góly: J. Pástor 2, Mi. Gallo, Máté – R. Lipták, ŽK: bez, R: Molnár, DZ: Máté, D: 110. Lipovník – Rudná 4:1 (2:0), góly: Vávra, Barczi, Bollo, Podracký - Deméň, ŽK: Vávra - Molčan, R: Gallo, DZ: Hadar, D: 100. Krh. Dlhá Lúka – Dobšiná 1:1 (0:0), góly: Rigó (11 m) – Barnák ml., ŽK:  - Laurinc, F. Fabian, R: Šofranko, DZ: Vysoký, D: 100. Jablonov n/T. – Vlachovo 2:0 (1:0), góly: Bodnár 2, ŽK: Szocs – Pakes, F. Šivec, R: Repaský, DZ: Máté, D: 30. Betliar – Brzotín 2:1 (0:0), góly: J. Zdechovan, Ján Gonos – A. Polyák, ŽK: 0 – R. Dokus, R: Iglai, DZ: Heveši, D: 100. V. Slaná – Kružná 3:0 kont. (nehralo sa).