streda, 19 október 2011 15:30

Prekvapenie z predchádzajúceho kola sa v Hrhove na úkor Drnavy nekonalo, aj keď... Doporučený

Napísal(a) FKD

Hrhov - Drnava 1:5 (1:0), góly: Veverica - Rencsok 2, Mázik 2 (1 z 11 m), K. Šoltés, ČK: Cs. Kovács (Hrhov po 2 ŽK). Drnava cestovala v 11. kole k prekvapeniu súťaže - do Hrhova. Hostia nemohli v tomto zápase rátať s hráčmi ako: R. Kovács, J. Kovács, Emödi, ale ani s Búlikom, ktorý bol v minulom kole vylúčený. Drnava podala v prvom polčase nervôzny výkon a na konci polčasu to domáci aj využili a korunovali gólom Vevericu. Do druhého dejstva však vyšla úplne iná Drnava a tak, ako aj v minulej sezóne, aj teraz zápas otočila tak, že nakoniec z tohto súboja bolo jasné víťazstvo o 4 góly. Tentoraz to nebolo 2:6, ale 1:5. Góly hostí zaznamenali Rencsok, Mázik a Šoltés. Prví dvaja menovaní skórovali po dva razy.

Drnava si tak udržala 1. pozíciu v tabuľke a naďalej kraľuje v I. triede. Drnavčania však majú hlavu v smútku, keďže prišli na dlhý čas o zraneného kanoniera Rencsoka. Nemôžu rátať ani s R. Kovácsom, ktorý je odcestovaný, a k dlhodobo zranenému Emödimu sa pridal teraz na marodkovú listinu aj Rencsok. Touto cestou mu želáme v mene každého fanúšika Drnavy skoré uzdravenie!!! V najbližšom zápase Drnava privíta na domácej pôde Jablonov nad Turňou, a v tomto zápase by už nemal chýbať kapitán Búlik, takže: DRNAVA DO TOHO!