nedeľa, 07 apríl 2013 18:59

Prípravný futbalový zápas: Rožňavské Bystré - Muráň 0:5 (0:4) Doporučený

Bystrania odohrali v Kunovej Teplici na ťažkom teréne svoj tretí prípravný zápas. Hoci bol úvod vyrovnaný, Muránčania sa po rýchlom protiútoku už v 10. minúte ujali vedenia. V ďalšom priebehu mali Muránčania navrch, keď boli hlavne kondične lepší. V 17. minúte z priameho kopu zvýšili na 0:2 a po rýchlych brejkoch pridali do polčasu ďalšie dva góly. Druhý polčas začali Bystrania odvážnejšie, no zostalo len pri dvoch šanciach. Bystranom chýbala hlavne presná prihrávka či strela v

záverečnej fáze útoku. Muránčania potom opäť pridali na tempe a dôraze a po centri hlavou zvýšili na konečných 0:5. Bystranom tentokrát chýbali bratia Gallovci a Dorkin.
Za Rožňavské Bystré nastúpili: Cs. Koncz, Valent, Krága, Ďuríček, Máťaš, I. Lorinc, Urban ml., Ján Gonos, Kuchta, Minčík, Tomko, D. Koncz, Urban st.