×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/5kolo/rvb
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/5kolo/rvb
pondelok, 10 jún 2013 11:42

Rušný a dramatický futbalový súboj Jovíc s Kružnou držal divákov v napätí až do konca Doporučený

Napísal(a) Ladislav Székely

altTJ Mladosť Jovice - FK Apex Kružná 3:2 (0:0). Fanúšikovia oboch táborov, ktorí prišli na toto stretnutie určite neoľutovali. Videli rušný a dramatický boj. Susedia v tabuľke sa síce dobre poznali, ale i tak chuť zahrať si prevládla nad taktikou, čo potešilo prítomných 70 divákov. Domáci sa v prvej časti prejavovali aktívnejšie, avšak núkajúce sa šance nepremenili. Aj hostia podkurovali domácej obrane, ale svoje šance trestuhodne zahodili. Tak sa skončil prvý polčas.

Hostia, ako aj domáci si vytvárali možnosti, ale obidvaja brankári  im to znemožnili. V 62. min. udreli a po krásnej akcii Szendy skóroval. 0:1. O päť minút Imre zavesil pod brvno a bolo 0:2. Od toho momentu domáci vzali opraty do svojich rúk a priklincovali hráčov hostí ku ich  bráne. Začala sa dráma. V 83. min. Albert znížil na 1:2. V 89. min. Lovaš sa prebil obranou a skóroval 2:2. Rozhodca Gyenes nastavoval 3 minúty za zdržovanie hostí a v nastavenom čase Podracký v páde upravil skóre zápasu na konečných 3:2. Na margo stretnutia tréner domáceho mužstva pán Nagy povedal: „Bojovali sme, mali sme aj veľké šance, ale tie prišli na záver. Som rád, že mužstvo vyhralo toto derby.“ Pánovi Liptákovi z Kružnej nebolo do reči, ale neskoršie povedal: „Sami sme si prehrali vyhratý zápas.“