JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/bohbys
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/rbke

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/bohbys
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/rbke
pondelok, 19 apríl 2010 11:27

V Bohúňove Slaná nevyšla z koryta, ale Bystrania prišli len jedenásti

Bohúňovo – Rožňavské Bystré 1:1 (0:1). Bystrania vycestovali do Bohúňova presne jedenásti, pretože niektorí hráči sa rozhodli stráviť nedeľu inak. Našťastie sa v zostave objavil už aj Janko Urban ml., u ktorého sa po druhom rentgene nepotvrdilo poškodenie kosti v členku. Domáci sa od začiatku zápasu snažili dostať Bystranov pod tlak, ale dobre hrajúca obrana na čele s brankárom Máťašom im toho v 1. polčase veľa nedovolila. Hra sa odohrávala väčšinou medzi šestnástkami a strely na bránu by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky. Domáci zaujali iba jednou akciou v 33. minúte, keď ich útočník povyzvŕtal všetkých obrancov hostí no zakončiť už nedokázal. Bystranom vyšla akcia v 42. minúte. Rusnyák z pravej strany nakopol loptu do 16-ky domácich, ktorú vybojoval Ujházi, ten prihral Minčíkovi, ktorý obstrelil domáceho brankára a otvoril skóre zápasu. 0:1
Druhý polčas mali o niečo navrch domáci hráči už aj preto, že u J. Urbana ml. sa prejavilo nedoliečené zranenie a Minčík mal problémy so svalom. Bystrania väčšiu časť druhého polčasu vlastne dohrávali deviati, pretože nemal kto striedať. Obrana bola čím ďalej preťaženejšia, no statočne odolávala tlaku domácich hráčov. Domáci sa však predsa len dočkali, keď v 84. minúte po rohovom kope, nechytateľnou strelou pod brvno domáci vyrovnali. Za predvedený výkon oboch tímov je remíza spravodlivá.
Pred 80 divákmi rozhodoval Farkaš.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Uhrin, Valent, Hajdu, Galata, Rusnyák, Leng, J. Urban ml., Ujházi, J. Urban st., Minčík.
18.4.2010

OSTATNÉ ZÁPASY: Kružná - Pača 3:2, Jovice - Kovstav 0:7, Rakovnica - Hrhov 4:3, Drnava - Nižná Slaná 0:0, Slavošovce - Ml. Brzotín 2:1, Kečovo - Čoltovo 4:2.

NASLEDUJÚCE ZÁPASY:

II. trieda – 18. kolo - 25.4.2010 o 16.00 hod.: Pača – Kečovo, Čoltovo – Slavošovce, Ml. Brzotín – Drnava, Nižná Slaná – Bohúňovo, Rožň. Bystré – Rakovnica, Hrhov – Jovice, Kovstav – Kružná.