sobota, 12 júl 2014 11:14

Vyžrebovali nový ročník futbalových súťaží na hornom Gemeri

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

FU 1aNa aktíve ObFZ Rožňava, ktorý sa uskutočnil 9. júla 2014 odovzdali víťazom jednotlivých kategórii trofeje a zároveň vyžrebovali i jednotlivé súťaže riadené ObFZ pre nastávajúci ročník 2014/2015. Do súťaže sa vracia po roku Kečovo, Čoltovo a RakovnicaSlavošovce dospelí sa do súťaže v nastávajúcom ročníku neprihlásili. Dorastenci Rožňavy to budú zase skúšať v okresnej súťaži. 

Na aktíve stanovili začiatok jesennej časti súťaže v I. triedna 10. august 2014, začiatok jesennej časti II. tried24.8. 2014, začiatok jesennej časti súťaže dorastu a žiakov 7. september 2014 a začiatok súťaže prípraviek 13. september 2014

Nižšie uvádzame požadované čísla, podľa ktorých sú jednotlivé súťaže pre nastávajúci ročník vyžrebované takto:

I. trieda

         Názov klubu                              Požadované číslo           UHČ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

TJ Lok. CHZ Dedinky

OFK Vyšná Slaná

FK Baník Štítnik

FK Baník Drnava

ZK Dlhá Ves

FK Sokol Bohúňovo 

Družstevník Honce
FK Lipovník
ŠK Jablonov n/T
FK Hrhov
FO TJ Vlachovo
Sokol Gemtex Rudná
Krásnohorská Dlhá Lúka
Baník Rožňavské Bystré

 

1

7

8

3

12

6

4

11

9

10

2

5

13

14

 
sobota Kunová Teplica
 

sobota UHČ

 
 
 
 
 
 

nedeľa 10.30 hod.

      

Vyžrebovanie prvých dvoch kôl ročníka 2014-2015

  

1. kolo 10.8.14 16:30

               Lok CHZ Dedinky - Baník Rožňavské Bystré

                    FO Vlachovo - Krh. Dlhá Lúka                     

                FK Baník Drnava - ZK Dlhá Ves                       

              Družstevník Honce - FK Lipovnik                    

            Sokol Gemetex Rudná - FK Hrhov                    

                 Sokol Bohúňovo - ŠK Jablonov n/T             

                OFK Vyšná Slaná - Baník Štítnik                     

 

  2. kolo 17.8.14 16:00

         Baník Rožňavské Bystré - Baník Štítnik              

                ŠK Jablonov n/T - OFK Vyšná Slaná                    

                       FK Hrhov - Sokol Bohúňovo                     

                    FK Lipovnik - Sokol Gemetex Rudná                

                    ZK Dlhá Ves - Družstevník Honce                  

                 Krh. Dlhá Lúka - FK Baník Drnava                   

                Lok CHZ Dedinky - FO Vlachovo                       

 

II. trieda
  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.11

FC Kečovo

FC Gemerská Hôrka B

FK Plešivec

TJ Mladosť Jovice

TJ Mladosť

TJ Krh. Dlhá Lúka B

Sokol Pača

TJ Baník Nižná Slaná

FK Apex Kružná

TJ Družba Čoltovo

TJ Baník Rakovnica

 

5

8

4

6

7

11

2

3

1

9

10

 
 
 
 
 
 

sobota UHČ

 
 
 

nedeľa 11.30 hod.

 

Prvé dve kolá súťaže II. triedy v ročníku 2014-15

 

1. kolo 24.8.14

                 FK Apex Kružná - volno                              

                     Sokol Pača - Krh. Dlhá Lúka B                   

              Baník Nižná Slaná - Baník Rakovnica                    

                    FK Plešivec - Družba Čoltovo                     

                      FC Kečovo - FK Gemerská Hôrka B                

                 Mladosť Jovice - Mladosť Brzotín                    

 

  2. kolo 31.8.14

                          voľno - Mladosť Brzotín                    

            FK Gemerská Hôrka B - Mladosť Jovice                     

                 Družba Čoltovo - FC Kečovo                          

                Baník Rakovnica - FK Plešivec                        

               Krh. Dlhá Lúka B - Baník Nižná Slaná                  

                 FK Apex Kružná - Sokol Pača                         

 

Dorastenci

 

1.

2.

3.

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

TJ Baník Rožňavské Bystré

FK Gemerská Hôrka

FK Plešivec

TJ Krh. Dlhá Lúka

ŠK Jablonov n/T 

FK Gemerská Poloma

MFK Dobšiná

SP MFK Rožňava

 

5

2

8

4

7

1

3

6

 

sobota 14.00 hod.

sobota 10.30 hod.

sobota UHČ

nedeľa UHČ

nedeľa UHČ

sobota UHČ

sobota UHČ

nedeľa 10.30 hod.

 

Prvé dve kolá súťaže dorastencov v ročníku 2014-15

 

  1. kolo 7.9.14 

   1             FK Gemerská Poloma - FK Plešivec                    

   2              FK Gemerská Hôrka - ŠK Jablonov n/T                

   3                    MFK Dobšiná - SP MFK Rožňava                 

   4              TJ Krh. Dlhá Lúka - Baník Rožňavské Bystré         

 

  2. kolo 14.9.14

   5                    FK Plešivec - Baník Rožňavské Bystré         

   6                 SP MFK Rožňava - TJ Krh. Dlhá Lúka             

   7                ŠK Jablonov n/T - MFK Dobšiná                   

 8  FK Gemerská Poloma - FK Gemerská Hôrka             

 

Starší žiaci

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

FK SOKOL Bohúňovo

TJ Krh.Dlhá Lúka

FK Pap. Slavošovce

Tatran Betliar

Baník Štítnik

MFK Dobšiná

FK Baník Drnava

FK Krh.Podhradie

 

4

7

5

8

2

6

3

1

 

nedeľa 10.30 hod.

sobota 10.30 hod.

sobota 14.00 hod.

sobota 14.00 hod.

sobota 10.30 hod.

nedeľa 10.30 hod.

nedeľa 10.00 hod.

sobota 10.30 hod.

 

Prvé dve kolá súťaže starší žiaci v ročníku 2014-15

 

  1. kolo 7.9.14

              FK Krh. Podhradie - Tatran Betliar                     

                  Baník Štítnik - Krh. Dlhá Lúka                     

                FK Baník Drnava - MFK Dobšiná                        

              FK Sokol Bohúňovo - FK Pap. Slavošovce                 

 

  2. kolo 14.9.14 

                 Tatran Betliar - FK Pap. Slavošovce                 

                    MFK Dobšiná - FK Sokol Bohúňovo                  

                 Krh. Dlhá Lúka - FK Baník Drnava                    

              FK Krh. Podhradie - Baník Štítnik                      

 

Súťaž prípraviek ObFZ- účastníci :

TJ FO Vlachovo - OFK Vyšná Slaná - Lok. CHZ Dedinky
Tatran Betliar - FK Gem. Poloma -  Druž. Honce
Sokol Rudná - TJ KrhDlhá Lúka - FK Lipovník – Sokol Pača
ZK Dlhá Ves - FK Gemerská Hôrka 
Apex Kružná-    

 

Čítať 522 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 11:05

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.