nedeľa, 13 november 2016 19:44

Krásnohorská Dlhá Lúka - Vlachovo 7:2 - v dohrávke 12. kola I. triedy vo futbale

Napísal(a) MG od

Jesenná časť majstrovskej futbalovej súťžaže  I. triedy ObFZ Rožňava sa skončila odloženým zápasom 12. kola v Lipovníku 13. novembra 2016 so začiatkom o 13.30 hod. Streli sa tu Krásnohorská Dlhá Lúka s Vlachovom. Domáce mužstvo sa na zápas i napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam dobre pripravilo, kým hostia prišli na zápas iba desiati. Podľa toho aj sily im vydržali ako-tak iba v prvom polčase,

ktorý sa skončil v pomere 2:0. Druhý polčas sa niesol jednoznačne v réžii Dlholúčanov, ktorí zaťažili konto brankára hostí ďalšími piatimi gólmi. Podelili sa o ne takto: J. Čižmár 2, G. Zsilla 2, T. Kuru, K. Albert, S. Bodnár, resp. M. Gál, O. Leskovjanský. Žlté karty: A. Kovács - F. Sivec. Rozhodovala trojica rozhodcov: R. Drenko -  A. Farkaš, J. Szor. DS: P. Béres. Na zápas prišlo 44 divákov. Futbalisti Krásnohorskej Dlhej Lúky ziskom troch bodov v tomto zápase sa dostali s celkovým počtom 35 bodov vďaka lepšiemu skóre na 1. miesto v tabuľke pred druhou Vyšnou Slanou.