×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/kultura/foto/kekenak
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kultura/foto/kekenak
štvrtok, 22 september 2011 00:03

Záujmová činnosť v CVČ Revúca v novom školskom roku 2011/2012 Doporučený

Napísal(a) Mgr. M. Chrapán
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V týchto dňoch sa ukončil nábor detí a žiakov do záujmových útvarov v Centre voľného času v Revúcej. Do pravidelnej záujmovej činnosti sa prihlásilo celkom 415 detí do 18 rokov, ktoré budú navštevovať celkovo 32 krúžkov. V centre voľného času budú pracovať oddelenia: kultúra a umenie 11 krúžkov, technika a veda 1 krúžok, jazyky 2 krúžky, prírodné vedy 1 krúžok, ekológia 1 krúžok, telovýchova a šport 15 krúžkov, turistika 1 krúžok.  V porovnaní s minulým školským rokom sa počet záujmových útvarov takmer zdvojnásobil, zo 17 na 32. Počet prihlásených detí do 15 rokov vzrástol z 271 na 364. Rozšíril sa aj zoznam externých spolupracovníkov zo 14 na 23.


Úspešne sa rozvíja spolupráca s materskými školami, kde bude v tomto školskom roku pracovať až 5 záujmových útvarov v krúžkoch jazyk anglický, flauty a výtvarný odbor. Nové aktivity začínajú v časti Revúčka, činnosť rozbieha športové a kultúrne centrum. V najbližších plánoch je otvorenie pohybového oddelenia pre seniorov. Všetky činnosti v záujmových krúžkoch sa budú realizovať v priestoroch, ktorých zriaďovateľom je mesto Revúca.
Nový školský rok je prvým krokom realizácie dlhodobých plánov vedenia CVČ, pripraviť pre deti a rodičov čo najpestrejšiu ponuku záujmových činností pre voľný čas.
Mgr. M. Chrapán
riad. CVČ Revúca


{jcomments on}
Čítať 2615 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 11:07

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!