streda, 01 január 2020 12:56

Prvému novorodencovi v roku 2020 v rimavskosobotskej nemocnici dali meno Michal, v rožňavskej Laura Doporučený

Napísal(a) Jan Fedáková
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Prvý novorodenec roku 2020 v rimavsko-sobotskej nemocnici malý Miško so svojou šťastnou mamičkou Martinou. Prvý novorodenec roku 2020 v rimavsko-sobotskej nemocnici malý Miško so svojou šťastnou mamičkou Martinou. Svet zdravia

Od komunikačnej špecialistky spoločnosti ProCare a Svet zdravia pani Jany Fedákovej sme hneď v prvý deň  roku 2020, teda  1. januára 2020, dostali potešiteľnú informáciu o prvom novorodencovi tohto roka, ktorý sa narodil  v rimavskosobotskej nemocnici Svet zdravia. Podľa nej prvý novorodenec roku 2020 sa narodil o 7. hodine 21. minúte. Je ním chlapec Michal. Miško meria 50 centimetrov a váži 2670 gramov. Narodil sa 28-ročnej mamičke Martine z Lučenca. Želám všetko dobré v novom roku mamičke i malému Miškovi, aby sa mu s nami v živote darilo. Želáme mu veľa zdravia i hodne šťastia, ktoré tak nenahraditeľne každý z nás potrebujeme. Mamičke želáme, aby nikým nenahraditeľnou materinskou láskou obšťastňovala svojho Miška po celý jeho život a vychovala z neho správneho chlapa i občana.

rs Prvého novorodenca 1AJ ROŽŇAVA SA DOČKALA PRVÉHO NOVORODENCA ROKU 2020. Nemocnica Svet zdravia Rožňava si na svojho prvého novorodenca roku 2020 počkala do 2. januára. Narodil sa v štvrtok o 8.40 hod. Na svet prišlo dievčatko, ktoré dostalo meno Laura. Laura váži 2620 gramov a meria 48 centimetrov. Narodila sa 28-ročnej mamičke Janke z obce Pača.

RV prvý novorodenec roku 2020 1 1   RV prvý novorodenec roku 2020 2 2   RV prvý novorodenec roku 2020 3 3

 

______________________________________________________________________________

NEMILÉ SPRÁVY z NEMOCNÍC:

Z RIMAVSKEJ SOBOTY.

V súvislosti s prvou tohtoročnou správou o šťastnom pôrode mladej mamičky v Nemocnici Svet zdravia v Rimavskej Sobote hneď v prvý deň roku 2020 pridala pani Fedáková aj ďalšiu, ktorá sa týka priebehu silvestrovskej noci v tejto nemocnici. Tá už nie je nijako priaznivá a horšie sa nám aj čítala. Uvádza v nej, že v rimavskosobotskej nemocnici v chirurgickej ambulancii počas silvestrovskej noci ošetrili celkovo 14 pacientov s úrazmi, ktoré súviseli s oslavami príchodu nového roka. Išlo o 10 mužov vo veku od 17 do 44 rokov a štyri ženy od 18 do 41 rokov. Osem pacientov bolo inzultovaných, šiesti utrpeli zranenia po páde. Jeden z pacientov bol hospitalizovaný s ťažkým úrazom tvárového skeletu a hlavy po inzultácii spoluobčanmi, ostatní boli ošetrení ambulantne. Poranenie spôsobené zábavnou pyrotechnikou tento rok nezaznamenali. 

Z ROŽŇAVY. 

V rožňavskej nemocnici bola počas silvestrovskej noci len 20 minút po polnoci ošetrená 43-ročná pacientka po zásahu petardou do tváre. Zdravotníci zároveň ošetrovali 18-ročného pacienta, ktorý bol napadnutý do oblasti tváre a kľúčnej kosti. Obaja utrpeli opuch a pomliaždeniny.

JF

Čítať 809 krát Naposledy zmenené sobota, 04 január 2020 13:53

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.