nedeľa, 26 august 2012 21:14

Hostia z Kečova doplatili v Rakovnici zrejme na predchádzajúcu bohatú svadobnú hostinu Doporučený

Napísal(a) L. Székely

Baník Rakovnica - FC Kečovo 5:1 (0:1). Pred slabou návštevou futbalového zápasu 4. kola, keď niektorí diváci, najmä z radov domácich sa unúvali si pozrieť toto stretnutie, mohli byť nakoniec sklamaní, že ho nevideli. Najmä kvôli šiestim gólom, ktoré v tomto zápase II. triedy padli. Hráči Baníka hrali v prvom polčase veľmi chaoticky, bez pohybu. Hostia, napriek tomu, že sa ženil ich hráč, pohybovali sa celkom slušne. V 38. min. sa dokonca ujali vedenia gólom Gonosa, ktorý síce vystrelil, ale vietor, ktorý  náhle zadul, loptu na prekvapenie všetkých, stočil do siete domácej brány.
V druhom polčase hostia začali herne odpadávať zrejme aj

následkom bohatej svadobnej hostiny, domáci pridali na pohybe a nielen že vyrovnali, ale aj zaznamenali ešte 5 gólov. Za domácich skorovali Samko dvakrát, Viola a Fábian po jednom góly, a z pokutového kopu skóroval Murza mladší. Za hostí Gonos. Červenú kartu uvidel hráč hostí a to za hrubé nešportové správanie a ďalší hráč hostí obdržal žltú kartu za kritizovanie. Rozhodoval Nemčko. Starosta Rakovnice pán Lešták povedal: „V prvom polčase naší hráči podcenili súpera, ale v druhom sme zatlačili hostí a zaslúženie sme získali tri body. Pán Rezeš, vedúci mužstva hostí bol nespokojný s laikom asistentom. Ale to je dilema všade.