pondelok, 10 október 2011 19:33

Nie vždy musí v zápase zvíťaziť lepšie mužstvo, ale v oslabení je to ťažšie Doporučený

Napísal(a) Jozef B. Lipták

Najprekvapujúcejším výsledkom uplynulého 10. kola  I. triedy vo futbale  bolo víťazstvo Hrhova v Slavošovciach. Dovtedy v tabuľke ôsmy Hrhov s piatymi Slavošovcami získal až tri body. O priebehu zápasu Slavošovce – Hrhov 2:3 sa nám zdôveril jeden z jeho priamych svedkov, keď napísal: „Zápas sme nezačali najlepšie, keďže sme už v 10. minúte prehrávali 0:1 po krásnom góle kapitána hostí. Naša smola pokračovala ďalej a keď v 25. minúte videl náš Stanislav Dzureň už druhú žltú kartu a šiel pod sprchy, navyše fauloval v našom pokutovom území, a tak po premenenej penalte vyhrávali hostia už dvojgólovým rozdielom. Zápas sme naďalej nevzdávali, ani sme sa nezlomili, ale bojovali. Pomohli nám dva zlepené

góly Balca a Vargu strelené z priamych kopov, ktoré nám zaisťovali stále aspoň bod. Celý zápas sme boli lepší, no nepodarilo sa nám premieňať šance a tak Hrhov strelil víťazný gól päť minút pred záverečným hvizdom rozhodcu. Prehra nás strašne mrzí, no ideme ďalej.“