×

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/14kolo/bystre
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/14kolo/bystre
nedeľa, 04 september 2011 20:16

Problémy na futbale v Čoltove s Nižnou Slanou robila hráčom nielen horúčava Doporučený

Napísal(a) Csaba Jonás

Čoltovo - Nižná Slaná 1:2 (0:2). Futbalový zápas 3. kola II. triedy sa začal 4.9.2011 predpoludním za veľkej horúčavy a bolo vidieť, že táto robí hráčom veľké problémy, pretože hra bola nesúrodá a veľmi chybná u oboch musžtiev. Hostia občas skúšali na domácich i tvrdšiu hru. Prvú šancu si vypracovali domáci, ale z piatich metrov Gubo prehlavičkoval bránu hostí. Hostia sa ujali vedenia po zahrávaní lopty zo štandarnej situácie, ale dvojica domácich Pál a Nagy urobila nepochopiteľné chyby a hosťom už nebol problém skórovať. 0:1. Domáci sa snažili potom rýchlymi brejkmi ohroziť bránu nižnoslancov, tieto však nevedeli dôsledne využiť, pretože vždy vystrelili ponad bránu hostí.

Druhý gól do brány Čoltova padol po obrovskej chybe ich brankára, ktorému centrovaná lopta vypadla z rúk a útočiaci hráč Nižnej Slanej nemal potom problém napáliť loptu do prázdnej brány. 0:2. Šanca domácim na skorigovanie sa naskytla ešte v 45. minúte, ale Csongovai z dvoch metrov prestrelil bránu hostí.
Druhý polčas začali čoltovania veľmi dobre. K zníženiu stavu im pomohol aj brankár hostí, ktorý fauloval útočníka domácich likvidačným zákrokom, za čo dostal červenú kartu a nariadenou jedenástkou Széplaky upravil stav na 1:2. Potom hostia reklamovali červenú kartu, nastala trma-vrma na ihrisku a predseda FK Nižná Slaná napadol postranného rozhodcu. Včas však zakročila usporiadateľská služba a zápas mohol pokračovať nerušene ďalej. Aj keď sa potom hralo 20 minút iba na jednu bránu, stav zápasu sa už domácim nepodarilo upraviť. A to ani v situácii, keď v 90. minúte šiel domáci Halász sám na bránu Nižnej Slanej.
Zostava Čoltova: Kosztúr, - Pál, Nagy, Pongo, Molnár, Ruszó, Széplaky, Gubo, Kárasz, Csongovai, Máte. Striedali: Halász, Jonás L. a Lakatoš.