×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2013/14kolo/bystre
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2013/14kolo/bystre
pondelok, 27 máj 2013 16:29

Proti dobre hrajúcemu Betliaru nenašli Bystrania protizbraň a bez opôr hladko prehrali Doporučený

Napísal(a) Miloš Leng

Betliar – Rožňavské Bystré 6:0 (4:0). Bystrania nastúpili v 23. kole I. triedy v Betliari bez dvoch opôr Jána Urbana ml. a Jána Galla a bolo to na ich hre aj vidieť. Rozmočenému terénu sa oveľa lepšie prispôsobili domáci hráči a od úvodu mali prevahu. Po ich prvej strele v 8. minúte prišla 11. minúta, akcia domácich po ľavej strane a dorážka I. Lorincza 1:0. Po ďalšej peknej kombinácii v 18. minúte I. Lörincz zvýšil na 2:0. V 26. minúte Jaro Gallo z priameho kopu vyslal strelu tesne vedľa brány.

V 33. minúte Herchlova strela z diaľky skončila v Konczovej bráne. V 36. minúte to už bolo 4:0 po vyšachovaní obrany Bystrého. Divákov taktiež okrem futbalu zaujal pes, ktorý pobehoval chvíľu po ihrisku. Domáci boli lepší vo všetkých herných činnostiach, Bystranom sa naopak nedarila rozohrávka a mali problémy pri prechode do útočnej fázy. Aj keď sa Gonos s Jarom Gallom snažili, tentoraz to na dobre hrajúcich Betliarčanov nestačilo. V 2. polčase domáci pokračovali v nátlakovej hre a Koncz mal čo robiť s nepríjemnými strelami Lörinca a Vávru. V 65. minúte domáci z 11- ky pridali 5. gól. Dve minúty pred koncom zápasu L. Lörincz z voleja po rohovom kope uzavrel skóre zápasu na 6:0. Pred 100 divákmi rozhodoval Repaský. Zostava Bystrého: Koncz, Fábian, Kuchta, Dorkin, Jaro Gallo, Gonos, Krága, Ujházi, Tomko, Máťaš, Minčík, striedal Urban st.