×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/slavos/pohar
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/slavos/pohar
pondelok, 12 apríl 2010 16:41

Prvým víťazom stolnotenisového turnaja O pohár starostu Slavošoviec Ľ. Breznen

Napísal(a) Igor Gecelovský
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Dňa 09. 04. 2010 sme v priestoroch telocvične ZŠ Slavošovce zorganizovali 1. ročník stolnotenisového turnaja O pohár starostu obce. Zúčastnili sa hráči V. ligy Gemer a hráči IV. ligy Spišsko - gemerskej, hráči piatich klubov - domáci ŠKST Slavošovce, Čierna Lehota, STK Honce, ŠK Henckovce A i B týmu a Geológ Rožňava. Celkovo sa do turnaja prihlásilo 20 hráčov. Boli vytvorené 4 základné skupiny po 5 hráčov, z ktorých štyria postupovali do hracieho pavúka, kde sa hralo K.O. systémom. O tretie miesto bojovali hráči R. Repiský st. z STK Honce a P. Fabian z Geológu Rožňava. Zo súboja vyšiel víťazne P. Fabian a umiestnil sa na 3. priečke. Do finále sa prebojovali hráči A-čka
ŠK Henckovce Ľ. Breznen a J. Kušnier. Z tohto finálového klubového súboja vyšiel nakoniec víťazne Ľubomír Breznen, čím sa stal celkovým víťazom a zároveň víťazom premiérového ročníka O pohár starostu obce Slavošovce.
Chcel by som vysloviť poďakovanie pánovi starostovi obce Slavošovce Ing. Š. Baštákovi za pomoc pri organizácii turnaja, ďalej pani riaditeľke ZŠ PhDr. D. Labošovej za poskytnutie telocvične ZŠ a pánovi J. Bystrenovi ml., vedúcemu týmu Čiernej Lehoty za zapožičanie dvoch ich súťažných stolov.
Podľa kladných reakcií zúčastnených hráčov sa nám premiérový ročník vydaril a dostalo sa nám uznanie a pochvala za organizáciu a priebeh turnaja, čo nás veľmi povzbudilo a zároveň nakoplo do ďalšej činnosti nášho klubu.
12.4.2010
Text i foto: Igor Gecelovský, ŠKST Slavošovce

{gallery}obsah/slavos/pohar{/gallery}
{jcomments on}
Čítať 3409 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:42

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.